leftImage
150 zł za każdy 1000 zł
na wszystkie kategorie. Rabat naliczany od razu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LAMPY WISZĄCE DO SYPIALNI

974 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy wiszące do sypialni

Sypialnia to nasza osobista oaza spokoju. To właśnie w tym pomieszczeniu szczególnie ważne jest stworzenie relaksującego i sprzyjającego wypoczynkowi klimatu. Bardzo istotnym elementem budowania takiej atmosfery jest oczywiście oświetlenie. W zależności od rozmiarów naszej sypialni i stylu, w którym chcemy ją urządzić, mamy do dyspozycji różne rodzaje oświetlenia. W wielu aranżacjach, zarówno tych nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych świetnie odnajdą się lampy wiszące do sypialni.

Jeżeli zdecydowaliście się na lampę wiszącą do sypialni, to zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w tej kategorii modelami. Nasze lampy wiszące do sypialni to ponad 700 modeli reprezentujących praktycznie wszystkie aktualne trendy mieszkaniowe. Pośród setek produktów znajdziecie między innymi minimalistyczne białe i czarne lampy wiszące do sypialni, lampy industrialne czy błyszczące lampy wiszące w stylu glamour. Oferujemy zarówno nowoczesny lampy wiszące do sypialni, jak i wiele modeli pasujących do klasycznych aranżacji i sypialni inspirowanych klimatami vintage czy retro.

Lampy wiszące w sypialni – jak wybrać idealny model?

W zależności od wymiarów i układu sypialni lampy wiszące montujemy zazwyczaj bezpośrednio nad łóżkiem lub w centralnym punkcie pomieszczenia. Jakie lampy wiszące w sypialni sprawdzą się najlepiej? W przeciwieństwie do salonu czy kuchni, w sypialni nie potrzebujemy intensywnego oświetlenia. Zwykle decydujemy się na lampy dające stosunkowo delikatne, rozproszone światło. Jeśli chodzi o styl lampy i materiał, z którego jest wykonana, to powinniśmy oczywiście zadbać o to, aby te elementy korespondowały się z całą aranżacją sypialni. W sypialni w klimacie scandi możemy postawić na proste, czarne lampy wiszące z drucianym kloszem. W aranżacji vintage lub klasycznej w ciepły klimat sypialni wpiszą się lampy wiszące z kloszem słomkowym, lub wykonanym z grubej tkaniny. Z kolei do surowej industrialnej aranżacji sypialni idealne będą lampy stylizowane na stare fabryczne wyposażenie.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.