Current Image

Filtry

LAMPY WISZĄCE SZKLANE

147 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy wiszące szklane

Szkło to materiał, który daje projektantom oświetlenia ogromne możliwości i duże pole do popisu. Kolor, grubość i sposób ukształtowania szklanego klosza wpływają na to, jaką atmosferę stworzą lampy wiszące szklane w naszym wnętrzu. Lampy wiszące szklane to więc bardzo obszerna kategoria, w której znajdziemy oświetlenie do praktycznie każdego wnętrza i każdej mieszkaniowej aranżacji. W sklepie internetowym Komfort oferujemy Wam ponad 250 różnych modeli szklanych lamp wiszących. Znajdziecie tu zarówno proste, pojedyncze szklane lampy wiszące, jak i efektowne wiszące lampy wielopunktowe o fantazyjnym designie. W wielu oferowanych przez nas modelach elementy szklane połączone są z metalem, drewnem czy innymi materiałami, tworząc niepowtarzalne kompozycje. Jeśli chcecie postawić na ten klasyczny materiał w swoim wnętrzu, to zapraszamy do sprawdzenia jakie lampy wiszące szklane są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Szklane lampy wiszące – uniwersalny wybór do każdego wnętrza

Uniwersalność szkła sprawia, że szklane lampy wiszące możemy wykorzystać w praktycznie każdej aranżacji. Szkło to jednak również materiał o wielu twarzach i w aranżacji wnętrz, możemy wykorzystać je na naprawdę różne sposoby. Jeśli szukacie uniwersalnej lampy, pasującej do każdego wnętrza, to możecie postawić na lampy wiszące szklane kule. Kupując taką lampę, macie pewność, że znajdzie się dla niej miejsce nawet po zmianie wystroju wnętrza. Jeżeli planujecie pełne blasku wnętrze w stylu glamour, możecie postawić na szklane lampy wiszące z elementami złotymi lub chromowanymi.

Szklane lampy wiszące wykorzystać można oczywiście również w tak popularnych ostatnio wnętrzach skandynawskich. W tym przypadku możemy postawić na proste wiszące lampy szklane z mlecznego, białego szkła w czarnej oprawce. Taki biało-czarny duet to jeden z charakterystycznych elementów wnętrz w stylu scandi.

W ofercie naszego sklepu online znajdziecie również przeróżne nowoczesne szklane lampy wiszące o fantazyjnych kształtach. Decydują się na nie najczęściej miłośnicy designerskich, awangardowych aranżacji.

Zobacz powiązane produkty