Current Image

Filtry

LAMPY WISZĄCE KRYSZTAŁOWE

2 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy wiszące kryształowe

Szkło to materiał, który daje projektantom oświetlenia ogromne możliwości i duże pole do popisu. Kolor, grubość i sposób ukształtowania szklanego klosza wpływają na to, jaką atmosferę stworzą lampy wiszące szklane w naszym wnętrzu. Lampy wiszące szklane to więc bardzo obszerna kategoria, w której znajdziemy oświetlenie do praktycznie każdego wnętrza i każdej mieszkaniowej aranżacji. W sklepie internetowym Komfort oferujemy Wam ponad 250 różnych modeli szklanych lamp wiszących. Znajdziecie tu zarówno proste, pojedyncze szklane lampy wiszące, jak i efektowne wiszące lampy wielopunktowe o fantazyjnym designie. W wielu oferowanych przez nas modelach elementy szklane połączone są z metalem, drewnem czy innymi materiałami, tworząc niepowtarzalne kompozycje. Jeśli chcecie postawić na ten klasyczny materiał w swoim wnętrzu, to zapraszamy do sprawdzenia jakie lampy wiszące szklane są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Lampy wiszące kryształowe nowoczesne czy tradycyjne?

Lampy wiszące kryształowe kojarzą nam się często z ociekającymi złotem pałacowymi wnętrzami. Ten tradycyjny kształt kryształowych lamp do dziś stanowi inspirację dla niektórych projektantów oświetlenia. Na taką lampę wiszącą kryształową możemy zdecydować się w pomieszczeniu, którego wystrój inspirowany jest stylem pałacowym lub motywami glamour. Pamiętajmy jednak, że bardzo istotnym czynnikiem przy wyborze takiej lampy są wymiary pomieszczenia. Duża lampa wisząca kryształowa w małym pomieszczeniu może przytłaczać całą aranżację i wyglądać nie na miejscu. Świetnie sprawdzi się za to w przestronnym pomieszczeniu o wysokim stropie.

W naszej ofercie znajdziecie jednak również nowoczesne lampy wiszące kryształowe. Kryształowe elementy zostały w nich często połączone z chromowanym czy polerowanym metalem i nowoczesnym designem. Takie lampy wiszące kryształowe nowoczesne wykorzystać możemy zarówno we wnętrzach w stylu glamour, jak i w niektórych nowoczesnych aranżacjach. Przy odrobinie wnętrzarskiego wyczucia na takie kryształowe lampy wiszące możemy zdecydować się również we wnętrzu retro inspirowanym klimatem art deco.

Zobacz powiązane produkty