Current Image

Filtry

LAMPY WISZĄCE KULE

162 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy wiszące kule

Ponadczasowa forma i prosty, wręcz minimalistyczny kształt. Tak w największym skrócie można opisać lampy wiszące kule. Jeśli dodamy do tego przyjemnie, równomiernie rozproszone światło, otrzymamy uniwersalne lampy wiszące, które wykorzystać można w różnego rodzaju wnętrzach. Lampy wiszące kule w naszym sklepie online to ponad 70 różnych modeli. Szklane kule połączone są często z elementami metalowymi, czy nawet drewnianymi. Jeśli uważacie, że lampy wiszące kule będą ciekawym uzupełnieniem Waszego wnętrza, zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi aktualnie modelami.

Lampy wiszące kule szklane – w jakich aranżacjach sprawdzi się takie oświetlenie?

W jakim wnętrzu sprawdzą się lampy wiszące kule? W zależności od tego, jaki model lampy wiszącej o kulistym kształcie wybierzemy, możemy wykorzystać je we wnętrzach inspirowanych różnymi trendami architektonicznymi. Lampy wiszące kule złote lub srebrne o lustrzanej powierzchni wykorzystać możemy w aranżacjach w stylu glamour. Taka lampa sprawdzi się na przykład nad stołem w jadalni glamour. Lampy wiszące kule chromowane wykorzystać możemy również w różnego rodzaju nowoczesnych, designerskich aranżacjach. W takich wnętrzach sprawdzą się zarówno pojedyncze lampy wiszące kule, jak i lampy wielopunktowe składające się z kilku kul z odrębnymi źródłami światła.

Po lampy wiszące kule szklane sięgnąć możemy również w aranżacjach skandynawskich czy nawet wnętrzach inspirowanych stylem retro lub art deco. W aranżacji skandynawskiej możemy wykorzystać prostą lampę z białymi kulami wiszącymi na minimalistycznej czarnej listwie. W skandynawskim salonie czy jadalni sprawdzi się również prosta lampa wisząca kula z metalowym kloszem pomalowanym na kolor czarny lub biały.

O czym jeszcze pamiętać, decydując się na lampy wiszące kule? Taki kulisty element warto zestawić z innymi dekoracjami czy meblami o obłych, zaokrąglonych kształtach. Może to być na przykład lustro w okrągłej ramie, okrągły stolika kawowy czy dywan.

Zobacz powiązane produkty