Current Image

Filtry

LAMPY WISZĄCE ZŁOTE

86 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy wiszące złote

Wbrew pozorom złote dodatki w naszych wnętrzach sprawdzą się nie tylko w pełnych przepychu aranżacjach glamour. Stosowane z umiarem złote dodatki mogą nadać wnętrzu dyskretnej elegancji. Jednym ze sposobów na takie upiększenie naszego salonu, kuchni czy sypialni mogą być lampy wiszące złote. W nowych kolekcjach oświetlenia dostępne są lampy wiszące złote w przeróżnych kształtach. Od prostych, minimalistycznych złotych lamp wiszących, przez nowoczesne geometryczne wiszące lampy w kolorze złotym, aż po bogato zdobione złote lampy w stylu glamour.

Z jakimi kolorami zestawić złote lampy? Klasykiem jest oczywiście zestawienie koloru złotego z czernią lub bielą. Wybierając wisząca lampę złotą do wnętrza, w którym dominuje kolor czarny lub antracytowy, możemy pozwolić sobie na nieco ekstrawagancji i wybrać bardziej efektowny, ozdobny model. Dobrym przykładem takich złotych lamp mogą być modele z geometrycznym kloszem o wielu mieniących się płaszczyznach. Z kolei w jasnych, pełnych koloru białego wnętrzach lepiej sprawdzą proste, minimalistyczne lampy wiszące złote.

Lampy wiszące złote kule

Bardzo dużym powodzeniem cieszą się również lampy wiszące złote kule. W zależności od wystroju całego pomieszczenia wiszące lampy złote kule możemy wykorzystać zarówno w salonie w stylu glamour, w skromnym minimalistycznym salonie skandynawskim, jak i w nowoczesnych wnętrzach industrialnych. Wiele zależy od tego, na jakie pozostałe dodatki i dekoracje się zdecydujemy.

Lampy wiszące czarno–złote

Kolor złoty świetnie prezentuje się połączeniu z klasyczną czernią. Nic więc dziwnego, że sporą popularnością cieszą się również lampy wiszące czarno-złote. Poza aranżacjami w stylu glamour czarno–złote lampy wiszące wykorzystać możemy też w nowoczesnych minimalistycznych wnętrzach. W takim przypadku musimy jednak pamiętać o umiarze w dozowaniu koloru złotego. Zbyt duża ilość koloru złotego w minimalistycznym wnętrzu może bowiem wprowadzić do całej stylizacji niepotrzebny aranżacyjny chaos.

Zobacz powiązane produkty