Current Image

Filtry

LAMPY WISZĄCE SZARE

61 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy wiszące szare

Kolor szary to obok bieli i czerni jeden z najbardziej uniwersalnych kolorów w dekoracji wnętrz. Po szare dodatki i dekoracje sięgamy zarówno w przypadku nowoczesnych aranżacji, jak i wnętrz inspirowanych klasycznymi trendami. Nic więc dziwnego, że urządzając salon, sypialnię, kuchnię czy jadalnię tak często sięgamy po lampy wiszące szare. Nasze lampy wiszące szare to kilkadziesiąt różnych modeli. W średniej wielkości pomieszczeniu sprawdzi się zwykle szara lampa wisząca pojedyncza. Z kolei w przestronnych pomieszczeniach z niewielką ilością naturalnego światła możemy postawić na szare lampy wiszące 3, 4 czy nawet 5-punktowe. Takie modele wyposażone w kilka źródeł światła będą w stanie oświetlić wszystkie zakamarki nawet dużego pomieszczenia.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy wyborze lampy wiszącej w kolorze szarym? Duże znaczenie ma to, gdzie chcemy umiejscowić oświetlenie. Jeżeli szukamy szarej lampy wiszącej nad stół to najlepiej postawić na modele z kloszem, który kieruje strumień światła bezpośrednio w dół. Natomiast w pomieszczeniach, w których lampa umieszczona jest w centralnym punkcie sufitu, lepiej sprawdzą się modele generujące światło równomiernie rozproszone.

Lampa wisząca szara – szkło, metal, drewno czy inny materiał?

Duże znaczenie dla finalnego wyglądu aranżacji pomieszczenia mają również materiały, z których zrobiona jest nasza szara lampa wisząca. Po szklane szare lampy wiszące sięgamy najczęściej w klasycznych aranżacjach lub wnętrzach inspirowanych klimatami retro. Jeśli postawimy na szare lampy wiszące szklane z kryształkami lub złotymi elementami, możemy wykorzystać je również w aranżacjach glamour. Z kolei w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach możemy postawić na szare lampy wiszące metalowe. Sprawdzą się tu zarówno modele z prostym metalowym kloszem, jak i szare lampy wiszące z drucianą oprawą. Ciekawym wyborem mogą być również szare lampy wiszące z drewnem. Niektóre z takich modeli idealnie sprawdzą się aranżacjach loftowych.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.