Current Image

Filtry

LAMPY WISZĄCE SREBRNE

14 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy wiszące srebrne

Po dodatki i dekoracje w kolorze srebrnym możemy sięgnąć w przypadku niemal każdej aranżacji wnętrza. Srebrny to chyba najbardziej uniwersalny odcień metaliczny. Akcenty w tym kolorze możemy wykorzystać zarówno we wnętrzu klasycznym, jak i w nowoczesnych aranżacjach. Nic więc dziwnego, że tak dużą popularnością cieszą się lampy wiszące srebrne. Wśród kilkunastu modeli dostępnych w naszym sklepie online znalazły się modele zaprojektowane z myślą o różnego rodzaju aranżacjach. Dużo zależy od tego, czy zdecydujemy się na błyszczące lampy srebrne chromowane, czy lampy srebrne matowe wykonane ze szczotkowanego metalu.

Dodatki w metalicznych kolorach kojarzą nam się w pierwszej kolejności z efektownymi i pełnymi blasku aranżacjami glamour. W salonie w stylu glamour wykorzystać możemy srebrne lampy wiszące z kryształkami i elementami z polerowanego metalu. Srebrne lampy wiszące chromowane to dodatek, po który sięgamy równie często, urządzając nowoczesne, designerskie wnętrza. W takich aranżacjach sprawdzi się również lampa wisząca srebrna tuba. Lampa wisząca w kolorze srebrnym może być dodatkiem także do aranżacji inspirowanej klasycznymi trendami architektonicznymi. W takim przypadku sięgamy często po lampy ze srebrną oprawą i szklanym kloszem.

Lampa wisząca srebrna kula – nie tylko w nowoczesnym wnętrzu

W kategorii lamp wiszących bestsellerem są również lampy wiszące srebrne kule. Takie lampy dostępne są zarówno w wersji jedno, jak i kilku punktowej. Pojedyncza duża lampa wisząca srebrna kula może być ozdobą nowoczesnego salonu. Taką lampę możemy wykorzystać również nad stołem w jadalni. Z kolei 3 czy 4 punktowe lampy z wiszącymi srebrnymi kulami w mniejszych rozmiarach możemy wykorzystać na przykład jako oświetlenie kuchni.

Nowoczesny salon czy kuchnia to jednak niejedyne miejsce, w którym sprawdzi się lampa wisząca srebrna kula. Po tego rodzaju oświetlenie możemy sięgnąć również, aranżując inspirowane klimatami retro wnętrze w stylu art deco.

Zobacz powiązane produkty