Current Image

Filtry

LAMPY WISZĄCE CZARNE

460 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy wiszące czarne

Czerń to jeden z najbardziej eleganckich kolorów. Warto jednak pamiętać, że zbyt dużo koloru czarnego może optycznie pomniejszać wnętrze i przytłaczać całą aranżację. Czarny warto więc stosować w formie dodatków czy dekoracji jak na przykład lampy wiszące czarne. Ze względu na uniwersalność tego koloru lampy wiszące czarne możemy wykorzystać zarówno w salonie, jak i w kuchni, jadalni, sypialni czy nawet w łazienkach. Kolor czarny pasuje do wielu innych barw, co daje nam naprawdę sporą swobodę w przypadku czarnych lamp. Finalny wygląd całej aranżacji zależy jednak od tego, jaki konkretnie model lampy wiszącej czarnej wybierzemy.

Lampa wisząca czarna industrialna, loftowa czy glamour?

Czarne lampy wiszące są na tyle uniwersalne, że z powodzeniem możemy wykorzystać je w naprawdę przeróżnych aranżacjach mieszkaniowych. Dużo zależy oczywiście od formy i kształtu lampy, która wybierzemy. Do bestsellerów w kategorii lampy wiszących czarnych należą między innymi:

  • Do wnętrza w stylu skandynawskim możemy wybrać czarne lampy wiszące druciane lub inne o stosunkowo prostych formach.
  • W salonie lub sypialni w stylu glamour sprawdzą się czarne lampy wiszące z elementami złotymi, srebrnymi lub chromowanymi. Połączenie eleganckiej czerni i metalicznych elementów to jeden z charakterystycznych motywów takich aranżacji.
  • Do nowoczesnych aranżacji mieszkaniowych możemy wybrać na przykład czarne lampy wiszące w postaci ledowych ringów. Są one najczęściej podwieszane na specjalnych linkach, co nadaje im wyjątkowej lekkości i futurystycznego charakteru.
  • W salonie w stylu industrialnym lub loftowym efektownym dodatkiem może być czarna lampa wisząca stylizowana na stare, przemysłowe lampy. W takich wnętrzach sprawdzą się również czarne, wiszące lampy typu pająk, jak i lampy z kloszem w kształcie kuli. W salonie w stylu industrialnym bardzo efektownie będą prezentować się również czarne lampy wiszące z elementami miedzianymi czy mosiężnymi.

Zobacz powiązane produkty