Current Image

Filtry

LAMPY WISZĄCE 5 PUNKTOWE

45 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy wiszące 5-punktowe

W stosunkowo niedużym salonie czy jadalni wystarczający poziom oświetlenia zapewni nam najczęściej tak zwana lampa pojedyncza, wyposażona w jedno źródło światła. Co, jednak gdy musimy oświetlić duże pomieszczenie i zależy nam na tym, aby odpowiednio doświetlone były wszystkie jego zakamarki? W takich sytuacjach możemy sięgnąć po lampy wiszące 5-punktowe. Tego rodzaju lampy wyposażone są w 5 odrębnych żarówek. Przy zastosowaniu źródeł światła o odpowiedniej mocy takie 5-punktowe lampy wiszące będą w stanie oświetlić nawet wyjątkowo przestronny i ciemny salon. Dodatkowym atutem lamp 5-punktowych wiszących jest możliwość regulacji poziomu oświetlenia, poprzez włączenie tylko części źródeł światła.

W ofercie naszego sklepu online dostępnych jest kilkadziesiąt modeli 5-punktowych lamp wiszących. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą niezależnie od tego, czy planujecie aranżację nowoczesną, czy też wnętrze inspirowane klasycznymi trendami architektonicznymi.

Lampa wisząca 5-punktowa – w jakich aranżacjach sprawdzi się takie oświetlenie?

W ofercie naszego sklepu online znajdziecie lampy wiszące 5-punktowe inspirowane różnymi trendami architektonicznymi.

  • W pełnym blasku wnętrzu glamour możemy wykorzystać lampy wiszące 5-punktowe złote, srebrne lub lampy wiszące z kryształkami. W naszej ofercie znajdziecie całkiem sporo tego rodzaju efektownych lamp wiszących 5-punktowych w metalicznych kolorach.
  • W aranżacjach nowoczesnych i wnętrzach skandynawskich sprawdzą się lampy wiszące 5-punktowe czarne. Do tego rodzaju wnętrz idealnie będą pasować minimalistyczne lampy o prostej, wykonanej z metalu konstrukcji.
  • Jeśli urządzamy wnętrze klasyczne lub wnętrze inspirowane trendami retro czy art deco, możemy sięgnąć po lampy wiszące 5-punktowe szklane kule.
  • Lampy wiszące 5-punktowe wykorzystać możemy również w tak modnych ostatnio aranżacjach w stylu industrialnym czy loftowym. W takim przypadku możemy postawić na proste modele z żarówkami retro na długich czarnych kablach. Możemy również sięgnąć po lampy 5 punktowe stylizowane na stare fabryczne oświetlenie.

Zobacz powiązane produkty