Current Image

Filtry

KINKIETY ZEWNĘTRZNE KULE

2 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Kinkiety zewnętrzne kule

W dostępnej w naszym sklepie szerokiej gamie oświetlenia zewnętrznego znajdziecie modele w przeróżnych kształtach i kolorach inspirowanych zarówno nowoczesnymi, jak i klasycznymi stylami architektonicznymi. Do ponadczasowych i niezwykle uniwersalnych modeli zaliczają się kinkiety zewnętrzne kule. 

W kategorii kinkiety zewnętrzne kule dostępnych jest szereg modeli wyselekcjonowanych z naszych najnowszych kolekcji oświetlenia. Są to zarówno nowoczesne kinkiety zewnętrzne kule, jak i modele inspirowane trendami retro. Jeśli szukacie akurat uniwersalnej lampy zewnętrznej, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi w tej kategorii produktami. Mamy również nadzieję, że już wkrótce znajdziecie tu także nowe modele kulistych kinkietów zewnętrznych z nadchodzących kolekcji oświetlenia.Kinkiet zewnętrzny kula – jak go wykorzystać?

Kinkiet zewnętrzny kula to jak już wspomnieliśmy, model niezwykle uniwersalny. Tego rodzaju lampy elewacyjne możecie wykorzystać na kilka różnych sposobów. Kinkiety zewnętrzne kula mogą posłużyć Wam na przykład jako element aranżacji wejścia do budynku. W tym miejscu możecie wykorzystać dwa mniejsze kuliste kinkiety umieszczone po obu stronach drzwi. Lampy powinny być zamontowane na takiej wysokości, aby generowany przez nie strumień światła, nie oślepiał osoby stojącej przed drzwiami. Najlepszym rozwiązaniem będą więc kinkiety zewnętrzne kule z mlecznym kloszem, które dają delikatne, rozproszone światło. Alternatywą dla kinkietów po bokach drzwi może być pojedyncza lampa ścienna zamontowana bezpośrednio nad drzwiami. W przypadku takich aranżacji możecie postawić na kinkiet zewnętrzny okrągły, który będzie dawał światło skierowane pionowo w dół. 

Sąsiedztwo drzwi wejściowych to oczywiście niejedyne miejsce, w którym możecie wykorzystać kinkiety zewnętrzne kule. Takie ścienne lampy sprawdzą się także jako uniwersalne oświetlenie tarasu czy balkonu. W tych miejscach liczba i rozmieszczenie kinkietów powinniście oczywiście dopasować do metrażu i układu balkonu lub tarasu. W zależności od tego, czy zależy Wam na delikatnym, rozproszonym świetle czy mocniejszym oświetleniu, możecie wybrać kinkiety zewnętrzne kule z kloszem mlecznym lub transparentnym.Kinkiet elewacyjny biały – gdzie się sprawdzi?

Lampy z kulistym kloszem mają także bardzo wiele zastosowań w aranżacji ogrodu. Podświetlane kule mogą w ciekawy sposób podkreślić różne gatunki roślin ozdobnych. Kinkiet ogrodowy kula może być zamontowany nie tylko na samej elewacji budynku, ale także innych elementach architektury ogrodowej.Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.