leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LAMPY WISZĄCE DO KUCHNI

671 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy wiszące do kuchni

Lampy wiszące do kuchni to nie tylko funkcjonalny dodatek zapewniający odpowiednie oświetlenie pomieszczenia. Często to również ozdoba kuchennej aranżacji i nieodłączny element wystroju każdej kuchni. Lampy wiszące do kuchni to w naszym sklepie bardzo szeroka i różnorodna kategoria. Wśród ponad 600 modeli znajdziecie lampy wiszące do kuchni reprezentujące przeróżne style architektoniczne i trendy. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy minimalistycznych, nowoczesnych lamp wiszących do kuchni, jak i osoby poszukujące efektownych lamp wiszących w stylu glamour. Nasze lampy wiszące do kuchni to także wiele wzorów, które sprawdzą się kuchniach klasycznych, kuchniach inspirowanych trendami retro, czy też przytulnych kuchniach rustykalnych. Niezależnie od tego, jaką aranżację kuchni planujecie stworzyć, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lamp wiszących do kuchni.

Lampy wiszące w kuchni – na co zwrócić uwagę?

Wybór oświetlenia kuchni jest kwestią kluczową. To właśnie natężenie i ukierunkowanie światła w kuchni wpływa na komfort codziennego przygotowywania posiłków. Lampy wiszące w kuchni są najczęściej tylko jednym z dwóch lub trzech źródeł światła w tym pomieszczeniu. Zwykle takie główne źródło światła uzupełniamy dodatkowym oświetleniem blatu roboczego, a często także dekoracyjnym oświetleniem w postaci kinkietów czy podświetlanych szafek. Mimo tego lampa wisząca w kuchni powinna stosunkowo równomiernie oświetlać wszystkie strefy robocze. Dotyczy to szczególnie blatu i strefy zlewozmywaka. Umiejscowienie lampy wiszącej w kuchni zależy też w dużej mierze od tego, czy pełni ona dodatkowo funkcję jadalni. Jeśli w kuchni znajduje się stół jadalniany, to lampa wisząca powinna znaleźć się bezpośrednio nad nim. W takiej sytuacji powinniśmy wybrać model lampy wiszącej do kuchni, który będzie w stanie stosunkowo równomiernie oświetlić całą powierzchnię stołu.

Nie możemy zapomnieć także o kwestiach estetycznych. Zarówno kolorystyka i styl lampy wiszącej do kuchni, jak i materiał, z którego jest wykonana, powinny współgrać z innymi elementami kuchennej aranżacji.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.