Filtry

DYWANY GRANATOWE

93 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany granatowe

Granat to kolor często niedoceniany w trakcie aranżacji wnętrz. W rzeczywistości ta głęboka barwa może dodać mieszkaniowej stylizacji prawdziwej elegancji i podkreślić wybrane przez nas elementy. Możemy postawić zarówno na dywany granatowe jednokolorowe, jak i granatowy dywan ze wzorem. Kolor ten będzie się świetnie komponował na przykład ze złamaną, ciepłą bielą, szarościami, pastelowym, pudrowym różem czy intensywną żółcią. Łącząc te kolory z granatem, będziemy mieli pewność, że ciemny odcień granatu nie przytłoczy całej stylizacji. Granatowe dywany będą również świetnym tłem na przykład dla kanapy w odcieniu kremowym. Z  kolei na niewielkim granatowym, okrągłym dywaniku możemy postawić jasnoszary fotel do czytania.

Istotne jest również to, jaki odcień granatowego dywanu wybierzemy.  W obszernych pomieszczeniach możemy sobie pozwolić na głęboki odcień granatu, zbliżony wręcz do czerni. W mniejszych salonach czy sypialniach lepiej postawić na granatowe dywany w nieco jaśniejszym, niebieskim odcieniu.

Dywan granatowy okrągły czy prostokątny?

Zastanawiacie się, czy lepszy będzie dywan granatowy okrągły, czy prostokątny? Okrągły dywan w kolorze granatowym sprawdzi się w pomieszczeniu, w którym znajdują się inne okrągłe meble czy dekoracje.  Może to być na przykład okrągły stół w jadalni, okrągły stolik kawowy, poduszki dekoracyjne czy lustro w okrągłej ramie. Jeśli w Twoim wnętrzu dominują jednak kąty proste, to lepiej zdecydować się na prostokątny granatowy dywan. Dywany w tym kształcie są również o wiele bardziej ustawne i dadzą nam nieco większe możliwości aranżacyjne.

Dywany granatowe Komfort

Dywanów granatowych nie zabrakło oczywiście również w ofercie sklepu internetowego Komfort. Miłośnikom tego koloru oferujemy kilkanaście granatowych dywanów oraz dywanów z granatowymi akcentami. Niezależnie od tego, czy planujecie wnętrze w stylu nowoczesnym, eklektycznym, czy klasyczny wystrój, zapraszamy do zapoznania się z nasza aktualną ofertą granatowych dywanów.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.