Filtry

DYWANY SZNURKOWE

72 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany sznurkowe

Dywany sznurkowe to uniwersalne modele, które możemy wykorzystać zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Dywany sznurkowe to nie tylko atrakcyjny wygląd i modne wzornictwo. Charakterystyczny sposób tkania dywanów sznurkowych sprawia, że mają one długą listę praktycznych zalet:

  • Dywany sznurkowe posiadają ciasny, płaski splot i pozbawione są runa. Dzięki temu nie rozwijają się na ich powierzchni bakterie ani roztocza. Są więc polecane alergikom.
  • Z dywanów sznurkowych o wiele łatwiej usunąć sierść niż z klasycznego dywanu z runem. Dywan sznurkowy może być więc praktyczną propozycją do domu, w którym są zwierzęta.
  • Dywany sznurkowe z włókien syntetycznych są odporne na działanie wilgoci oraz na długotrwałą ekspozycję na światło słoneczne. Nie blakną i zachowują swoje oryginalne kolory.
  • Dywany sznurkowe dzięki technice płaskiego tkania są bardzo łatwe w pielęgnacji i czyszczeniu.
  • Taki rodzaj dywanów możemy bez problemu stosować w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.
  • Dywan sznurkowy spełnia wszystkie pozostałe funkcje klasycznego dywanu z runem – chroni podłogę przed uszkodzeniami, zapewnia termoizolację i wycisza pomieszczenie.

Dywany sznurkowe Komfort

Sklep internetowy Komfort oferuje ponad 100 wzorów modnych dywanów sznurkowych w różnych rozmiarach i kolorach. Dywany sznurkowe Komfort to przede wszystkim modele wykonane z odpornych syntetycznych włókien. Taki materiał i ciasny splot sprawiają, że dywany sznurkowe Komfort sprawdzą się nawet w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. Bez obaw możemy je więc wykorzystać w pomieszczeniach wejściowych czy w ciągach komunikacyjnych w mieszkaniu. Dywany sznurkowe Komfort to także szeroka gama form i kolorów. Obok klasycznych prostokątnych dywanów oferujemy również okrągłe dywany sznurkowe. Jeśli chodzi o kolorystykę dywanów sznurkowych Komfort, to dominują tu stonowane, uniwersalne barwy. Największą popularnością cieszą się dywany sznurkowe Komfort w różnych odcieniach koloru szarego, beżowego czy brązowego.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.