Current Image

Filtry

DYWANY ZŁOTE

15 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany złote

Kiedyś złote dodatki kojarzyły nam się z pałacowym przepychem. Dziś projektanci wnętrz stawiają raczej na subtelne złote akcenty, które dodają elegancji i podkreślają całość mieszkaniowej aranżacji. Złote dywany, podobnie jak inne dekoracje w tym kolorze, mają subtelnie rozświetlać wnętrze. W tym celu złoto należy stosować w umiarze, tak aby złoty dywan nie przytłoczył całej stylizacji. Często lepiej postawić na niewielki złoty dywan i dodać do niego kilka innych subtelnych dekoracji w tym kolorze jak złota lampa czy lustro w złotej ramie.

Na nieco większą swobodę przy wyborze dywanu złotego możemy pozwolić sobie, urządzając salon lub sypialnię w stylu glamour. Ten pełen przepychu styl kocha dodatki w kolorze złotym i srebrnym. Szczególnie modne w aranżacjach w stylu glamour jest łączenie złotych dywanów z elementami czarnymi lub granatowymi.

Złoto w formie dodatku może sprawdzić się także w tradycyjnych wnętrzach. Na przykład pod postacią orientalnego dywanu ze złotymi elementami. Takie złote ornamenty występują bardzo często na dywanach w stylu perskim czy tureckim.

Złoty dywan Komfort – jaki wybrać?

W sklepie online Komfort dostępnych jest kilkadziesiąt modeli złotych dywanów. Są to zarówno dywany jednokolorowe, jak i dywany ze złotym akcentem. Szczególnie dużą popularnością cieszą się dywany, w których złoto połączone jest z innym kontrastującym kolorem. Na liście bestsellerów są więc dywany szaro złote, granatowe złote czy zielono złote. Szary dywan ze złotymi akcentami może być idealnym dodatkiem do minimalistycznego stylu skandynawskiego. Z kolei połączenie głębokiego granatu czy morskiej zieleni ze złotem sprawdzi się świetnie we wnętrzach w stylu glamour.

Dywany złote Komfort to przede wszystkim modele utkane z włókien syntetycznych. Złote dywany z polipropylenu, poliestru czy wiskozy są bardzo miłe w dotyku i bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Złoty dywan Komfort z włókien syntetycznych jest również hipoalergiczny, z powodzeniem można go więc stosować w domach alergików.