Current Image

Filtry

DYWANY POLIPROPYLENOWE

607 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany polipropylenowe

Dywany polipropylenowe to najszersza kategoria dywanów w naszym sklepie. Powstały one jako tańszy zamiennik dywanów wełnianych. Są bardzo miłe w dotyku, a dobrej jakości dywan z polipropylenu w dotyku do złudzenia będzie przypominał dywan wełniany. Co więcej, w przeciwieństwie do dywanów wełnianych, dywany z polipropylenu są hipoalergiczne. Z powodzeniem mogą więc korzystać z nich osoby borykające się na co dzień z alergiami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dywanów polipropylenowych Komfort. Obejmuje ona zarówno dywany nowoczesne, jak i dywany z polipropylenu do wnętrz klasycznych, zabytkowych i vintage.

Dywany z polipropylenu – wady i zalety

O popularności dywanów z polipropylenu decyduje nie tylko przystępna cena i atrakcyjny wygląd. Dywany polipropylenowe posiadają również szereg praktycznych zalet:

  • Dywany polipropylenowe są antyelektrostatyczne, a także hipoalergiczne. W przeciwieństwie do dywanów wełnianych mogą z nich więc korzystać osoby z problemami alergicznymi.
  • Dywany z polipropylenu świetnie przewodzą ciepło. Dzięki temu można je z powodzeniem stosować w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.
  • Dywany z tego materiału nie posiadają sztucznego połysku, charakterystycznego dla wielu syntetycznych tkanin. Mają gęste runo i do złudzenia przypominają dywany z naturalnej wełny.
  • Dywany polipropylenowe są odporne na wilgoć, a także na działanie pleśni i bakterii. Dzięki temu dywan z polipropylenu możemy wykorzystać również na zewnątrz, na przykład na tarasie czy balkonie, a także w łazienkach. Dobrym rozwiązaniem w takich miejscach będą pozbawione runa dywany polipropylenowe tkane na płasko.
  • Dużą zaletą dywanów z polipropylenu jest również wysoka odporność na zabrudzenia. Dywany z polipropylenu możemy więc stosować w miejscach narażonych na częste zabrudzenia jak pomieszczenia wejściowe. Dywany polipropylenowe są nie tylko odporne na brud, ale również niewymagające w pielęgnacji. Ewentualne plamy można najczęściej usunąć przy pomocy delikatnych, uniwersalnych detergentów.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.