Current Image

Filtry

DYWANY SREBRNE

152 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany srebrne

Chłodne, metaliczne srebro to we wnętrzach kolor o naprawdę wielu zastosowaniach. Srebrne dodatki w tej czy innej postaci wykorzystać możemy w prawie każdej mieszkaniowej aranżacji. Dotyczy to także srebrnych dywanów oraz dywanów ze srebrną nitką. Oferta sklepu internetowego Komfort obejmuje około 100 wzorów dywanów srebrnych lub ze srebrnym akcentem. Są to zarówno nowoczesne dywany srebrne, jak i bardziej klasyczne modele. Dominują wśród nich prostokątne dywany srebrne, dostępne w różnych standardowych rozmiarach. W ofercie dywanów srebrnych przeważają modele wykonane z łatwych w pielęgnacji włókien syntetycznych jak poliester, wiskoza czy włókna heat set frise. Miłośnicy naturalnych materiałów znajdą tam jednak również wełniane dywany srebrne.

Dywan srebrny glamour i nie tylko

Mimo swojego chłodnego charakteru dywany srebrne pasują nie tylko do nowoczesnych, czy wręcz futurystycznych aranżacji. Kolor ten jest stosunkowo uniwersalny, dzięki czemu dywany srebrne można z powodzeniem wykorzystać także w bardziej tradycyjnych wnętrzach. Najbardziej oczywistym miejscem dla srebrnego dywanu są oczywiście wnętrza w stylu glamour. Dodatki w srebrnym czy złotym kolorze są jednym ze znaków rozpoznawczych tego stylu. Dywan srebrny glamour będzie wyglądał szczególnie efektownie w połączenia z czarnymi dodatkami. Czerń będzie bowiem podkreślała metaliczny połysk srebrnego dywanu glamour.

Poza stylem glamour srebrne dywany można wykorzystać także w minimalistycznych wnętrzach. Pełnią one tam rolę zbliżoną do dodatków w kolorze szarym. Dywany srebrne to także dekoracja pasująca idealnie do surowych aranżacji w stylu industrialnym czy loftowym. Srebrny dywan w takim wnętrzu podkreśli urok stalowych mebli i ceglanych ścian.

Srebrny dywan glamour lub dywan ze srebrną nitką może dodać elegancji i nowoczesności również tradycyjnemu wnętrzu. W takim przypadku lepiej postawić jednak na srebrny dywan w mniejszym rozmiarze. Zbyt duży dywan w kolorze metalicznym w tradycyjnym wnętrzu może wyglądać nie na miejscu.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.