leftImage
-25% z kodem
"DYW25C" przy zakupie za minimum 100 zł Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DYWANY BORDOWE

182 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany bordowe

Popularność minimalistycznych, nowoczesnych aranżacji sprawiła, że mocne, odważne barwy zeszły nieco na drugi plan. Zapominamy często, że intensywne kolory, jak na przykład bordowy, mogą stać się niezwykle eleganckim dodatkiem do mieszkaniowej stylizacji. Bordowy to kolor szlachetny, kojarzący nam się z władzą i luksusem. Świetnym przykładem dekoracji w tym kolorze są dywany bordowe. Można wykorzystać je w naprawdę różnych wnętrzach. Pamiętajmy jednak, że bordowy to kolor bardzo intensywny. Nie możemy więc przesadzać z jego ilością. Zdecydowanie lepiej postawić na jeden bordowy akcent, niż tworzyć całą aranżację w tym odcieniu.

Dywany bordo – do jakich wnętrz pasują?

Najpopularniejsze bordowe dywany, to te nawiązujące swoim stylem do klasycznych dywanów perskich czy tureckich. Przez wiele lat takie dywany kojarzyły nam się z tanimi imitacjami popularnymi w czasach PRL. Dziś dywany bordo w orientalne wzory powracają na salony w wielkim stylu. Wbrew pozorom taki dywan bordo sprawdzi się nie tylko we wnętrzach w stylistyce retro. Równie dobrze taki dywan bordo będzie wyglądał we wnętrzu eklektycznym lub takim inspirowanym trendami etnicznymi albo stylem glamour. W sklepie Komfort dostępne są tego rodzaju dywany bordo z włókien syntetycznych, jak i ekskluzywne dywany bordowe z naturalnej wełny.

Tradycyjne “persy” to jednak nie jedyne, bordowe dywany, jakie można znaleźć w sklepie internetowym Komfort. Nasza oferta obejmuje także bordowe dywany w bardziej nowoczesnym wydaniu. Jednolity bordowy dywan, w głębokim, eleganckim odcieniu może stanowić centralną dekorację w nowocześnie urządzonym salonie, w którym dominuje biel.  Projektując modernistyczny salon, możemy wziąć pod uwagę również dywany bordowe z geometrycznymi lub abstrakcyjnymi wzorami.

Oferta bordowych dywanów w sklepie Komfort zróżnicowana jest również pod względem kształtu. Dominują oczywiście dywany bordo prostokątne. Oferujemy jednak również kilka wzorów bordowych dywanów okrągłych i owalnych.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.