listwa universal glass decorations glass silver border glossy 3x89 opoczno
Nr kat. 100156895

opis produktu
Szklana listwa w srebrnym kolorze będzie pięknie się prezentować jako wykończenie płytek na ścianie w łazience oraz jako element dekoracyjny zabudowy wanien i brodzików. Nada ona eleganckiego wystroju, który będzie przykuwać wzrok swoim lśniącym połyskiem. Może być ona również stosowana w miejscu, w którym ściana styka się z podłogą, aby stworzyć stylowy sposób na rozdzielenie tych dwóch powierzchni. Będzie ona pięknie się komponować z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki utrzymanymi w srebrnym kolorze, takimi jak krany, spłuczki lub klamki. Pielęgnacja zaprezentowanego elementu dokrscyjnego marki Opoczno nie będzie sprawiać żadnych problemów.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Listwa dekoracyjna |
|---|---|
| Grubość płytki: | 11 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Universal Glass Decorations |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 89 cm |
| Szerokość: | 3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Szklana listwa w srebrnym kolorze będzie pięknie się prezentować jako wykończenie płytek na ścianie w łazience oraz jako element dekoracyjny zabudowy wanien i brodzików. Nada ona eleganckiego wystroju, który będzie przykuwać wzrok swoim lśniącym połyskiem. Może być ona również stosowana w miejscu, w którym ściana styka się z podłogą, aby stworzyć stylowy sposób na rozdzielenie tych dwóch powierzchni. Będzie ona pięknie się komponować z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki utrzymanymi w srebrnym kolorze, takimi jak krany, spłuczki lub klamki. Pielęgnacja zaprezentowanego elementu dokrscyjnego marki Opoczno nie będzie sprawiać żadnych problemów.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Listwa dekoracyjna |
|---|---|
| Grubość płytki: | 11 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Universal Glass Decorations |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 89 cm |
| Szerokość: | 3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa universal glass decorations glass silver border glossy 3x89 opoczno
Nr kat. 100156895
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Szklana listwa w srebrnym kolorze będzie pięknie się prezentować jako wykończenie płytek na ścianie w łazience oraz jako element dekoracyjny zabudowy wanien i brodzików. Nada ona eleganckiego wystroju, który będzie przykuwać wzrok swoim lśniącym połyskiem. Może być ona również stosowana w miejscu, w którym ściana styka się z podłogą, aby stworzyć stylowy sposób na rozdzielenie tych dwóch powierzchni. Będzie ona pięknie się komponować z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki utrzymanymi w srebrnym kolorze, takimi jak krany, spłuczki lub klamki. Pielęgnacja zaprezentowanego elementu dokrscyjnego marki Opoczno nie będzie sprawiać żadnych problemów.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Listwa dekoracyjna |
|---|---|
| Grubość płytki: | 11 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Universal Glass Decorations |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 89 cm |
| Szerokość: | 3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


