Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Cersanit to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce marek wyposażenia łazienek. Produkty Cersanit cieszą się dużą popularnością nie tylko w naszym kraju. Armatura, płytki i wyposażenie Cersanit trafia także na kilkadziesiąt innych rynków. Są to praktycznie Wszystkie kraje Unii Europejskiej. Oferta Cersanit dostępna jest również na Bliskim Wschodzie, w Azji Środkowej i krajach Afryki Północnej.

Cersanit to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce marek wyposażenia łazienek. Produkty Cersanit cieszą się dużą popularnością nie tylko w naszym kraju. Armatura, płytki i wyposażenie Cersanit trafia także na kilkadziesiąt innych rynków. Są to praktycznie Wszystkie kraje Unii Europejskiej. Oferta Cersanit dostępna jest również na Bliskim Wschodzie, w Azji Środkowej i krajach Afryki Północnej.

Kolekcje Cersanit

Zobacz więcej

Kategorie produktowe Cersanit

/>

Cersanit

Cersanit to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce marek wyposażenia łazienek. Produkty Cersanit cieszą się dużą popularnością nie tylko w naszym kraju. Armatura, płytki i wyposażenie Cersanit trafia także na kilkadziesiąt innych rynków. Są to praktycznie wszystkie kraje Unii Europejskiej. Oferta Cersanit dostępna jest również na Bliskim Wschodzie, w Azji Środkowej i krajach Afryki Północnej.Firma Cersanit

Firma Cersanit S.A. to dynamicznie rozwijająca się grupa kapitałowa, w skład której wchodzą aż 4 znane marki. Główna marka to Cersanit. Jej oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie łazienek, które łączy w sobie funkcjonalność, wysoką jakość wykonania, komfort i nowoczesne wzornictwo. Nieco więcej na temat tego, jakie dokładnie produkty obejmuje katalog Cersanit, napisaliśmy poniżej. 

Obok marki Cersanit do tej grupy kapitałowej należy także Opoczno. Tej marki nie trzeba chyba nikomu specjalnie przedstawiać. Jest to polski producent ceramiki o wieloletniej tradycji sięgającej końcówki XIX wieku. Katalog Opoczno obejmuje płytki ścienne i podłogowe inspirowane różnymi modnymi aktualnie stylami architektonicznymi. Bogata kolorystyka i różnorodne faktury sprawiają, że w katalogu Opoczno coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy nowoczesnych aranżacji, jak i Ci z Was, którzy preferują klasyczne łazienki. 

Kolejna marka należąca do firmy Cersanit to Meissen Keramik. Jest to jeden z najstarszych producentów płytek w Niemczech. Historia marki Meissen Keramik sięga aż 150 lat wstecz. Dziś płytki Meissen Keramik są połączeniem ponadczasowego wzornictwa i nowoczesnych technologii produkcji.Cersanit producent

W świadomości polskich konsumentów Cersanit to przede wszystkim producent wysokiej jakości wyposażenia łazienek. Jako producent Cersanit oferuje kompleksową gamę produktów dedykowanych do nowoczesnych łazienek. W katalogu tej marki znajdziecie praktycznie wszystko, co jest potrzebne do stworzenia atrakcyjnej wizualnie i funkcjonalnej aranżacji tego pomieszczenia. Najważniejsze kategorie produktów z oferty Cersanit znajdziecie poniżej.  • Meble łazienkowe – szeroka gama szafek podumywalkowych, słupków łazienkowych, szafek wiszących z lustrem i innych elementów zabudowy łazienki. Szeroki wybór wzorów i kolorów sprawia, że meble łazienkowe Cersanit wykorzystacie w praktycznie każdej aranżacji łazienki.
  • Umywalki – to modne ostatnio umywalki nablatowe, a także znane od lat umywalki meblowe i wiszące. W tej kategorii znajdziecie także różnego rodzaju akcesoria do umywalek Cersanit: postumenty, półpostumenty, korki itp.
  • Ceramika sanitarna Cersanit – miski WC, bidety, a także pisuary. Są to zarówno miski WC wiszące, jak i tak zwane kompakty. W kategorii tej dostępnych jest wiele nowoczesnych rozwiązań jak, chociażby bezkołnierzowe miski WC czy ceramika sanitarna z ułatwiająca sprzątanie łazienki powłoką CleanOn.
  • Wanny, kabiny prysznicowe i brodziki – w katalogu Cersanit znajdziecie także wszystkie produkty niezbędne do stworzenia komfortowej strefy kąpielowej. Są to zarówno wanny, jak i kabiny prysznicowe. Oferta Cersanit obejmuje modele przeznaczone do niewielkich łazienek, a także duże modele zaprojektowane z myślą o przestronnych salonach kąpielowych.
  • Baterie łazienkowe – bardzo szeroka grupa produktów, która obejmuje baterie umywalkowe, wannowe, zestawy prysznicowe, a także baterie bidetowe.
  • Płytki Cersanit – to także bardzo szeroka kategoria, w której czeka na Was ponad 800 wzorów ściennych i podłogowych płytek inspirowanych różnymi wnętrzarskimi trendami.


Cersanit – czy to polska firma?

Zastanawiacie się, czy Cersanit to polska firma i gdzie odbywa się produkcja wyposażenia łazienek tej marki? Cersanit to polska spółka akcyjna z siedzibą w Kielcach. Produkcja Cersanit odbywa się w 4 polskich fabrykach. Produkty innych marek należących do grupy Cersanit także powstają w Europie. Grupa Cersanit poza polskimi fabrykami posiada także zakłady produkcyjne w Niemczech i w Rumunii.Cersanit – gdzie kupić?

Nie wiecie, gdzie kupić produkty tej marki? Kompleksową ofertę wyposażenia łazienek i płytek Cersanit znajdziecie w naszym sklepie online oraz salonach stacjonarnych sieci Komfort. Produkty Cersanit w naszym sklepie online to aż kilka tysięcy modeli z praktycznie wszystkich kategorii z katalogu tej marki. Wiele produktów Cersanit znajdziecie w naszym sklepie online w promocyjnych cenach. Płytki ścienne lub podłogowe, armaturę czy ceramikę sanitarną Cersanit oferujemy często z rabatami sięgającymi nawet kilkudziesięciu procent. Praktycznie co tydzień mamy dla Was nową porcję zakupowych okazji z katalogu tego polskiego producenta.