Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

PODKŁADY POD PANELE 2MM

3 produktów
Filtry
   • Grubość całkowita (1)
   • Ogrzewanie podłogowe
   • Komfort akustyczny
   • Natężenie ruchu
   • Rodzaj
   • Folia pod panele
   • Przeznaczenie (1)
   • Cena

   Domyślnie

   podkład, pod panele,arbiton, na ogrzewanie,drewno

   21,99 zł/m2

   Dostępny w 1-3 dni
   podkład, pod panele,arbiton, na ogrzewanie,drewno

   32,99 zł/m2

   Dostępny w 1-3 dni
   wyciszenie podłogi (RWS) 82,9;opór cieplny 0,049

   28,99 zł/m2

   Dostępny w 4-5 tygodni

   Podkłady pod panele 2 mm

   Decydując się na montaż nowej podłogi, należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu podłoża. Pomocne w tym okażą się podkłady pod panele 2 mm, które wyrównują i stabilizują podłoże, niwelując ewentualne nierówności. Podkład pod panele 2 mm sprawdzi się w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu – salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym. W zależności od wariantu, podkład 2 mm pod panele może być stosowany we wnętrzach zarówno o niskim, jak i średnim lub wysokim natężeniu ruchu. Różnorodność dostępnych opcji pozwala na dobór optymalnego rozwiązania, dopasowanego do potrzeb i oczekiwań domowników.

   Jednak podkłady pod panele 2 mm nie tylko przygotowują podłoże do montażu podłogi, ale też zwiększają komfort późniejszego użytkowania pomieszczenia. Podkład pod panele 2 mm doskonale chroni podłogę przed wilgocią, skutecznie izoluje od zimna oraz redukuje odgłosy chodzenia czy dźwięki dobiegające z zewnątrz, tym samym wyciszając wnętrze i poprawiając jego akustykę. Podkłady pod panele 2 mm cechują się przy tym wysoką trwałością oraz odpornością na odkształcenia, co jest zasługą wykorzystanych do ich produkcji materiałów – między innymi pianki polietylenowej, polietylenu gęstego czy polietylenu sieciowanego. Ponadto podkład 2 mm pod panele bardzo często może być łączony z ogrzewaniem podłogowym, co zwiększa możliwości jego zastosowania.

   Podkład pod panele 2 mm Komfort

   Wybierając podkład pod panele 2 mm w Komfort, zyskuje się pewność zakupu produktu wysokiej jakości, o doskonałych właściwościach i parametrach użytkowych. W zależności od potrzeb, można dobrać podkład pod panele podłogowe 2 mm do pomieszczenia o niskim, średnim lub dużym natężeniu ruchu. Intensywność eksploatacji danego wnętrza to bardzo istotny aspekt – niewłaściwie dobrane podkłady pod panele 2 mm nie będą odpowiednio spełniały swej funkcji, co przełoży się na komfort korzystania z pomieszczenia. Różnorodność podkładów pod panele 2 mm w Komfort pozwala na wybór najlepszego rozwiązania idealnie dopasowanego do oczekiwań domowników.