Filtry

DESKI TARASOWE MODRZEW

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Deski na taras modrzew w sklepie Komfort

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu w zaciszu własnego tarasu ma w sobie wiele uroku, a ten sposób relaksu docenia coraz więcej osób. Żeby taras służył w nienagannym stanie przez wiele lat, warto pomyśleć o tym, zanim odda się go do użytku. Jeśli chcesz cieszyć się przytulnym miejscem do wypoczynku, zacznij od podstaw, czyli solidnych desek tarasowych wykonanych z modrzewia. Poznaj naszą kolekcję!

Deski tarasowe modrzew – idealne rozwiązanie dla Twojego ogrodu

Modrzew to gatunek drzewa uznawany za unikatowy z uwagi na specjalne właściwości pozyskiwanego z niego drewna. Wybrane odmiany modrzewia uważane są za jedne z najtrwalszych i najbardziej odpornych na działanie warunków atmosferycznych. Nic więc dziwnego, że drewno z tego drzewa tak chętnie wykorzystywane jest w budownictwie, np. jako deski tarasowe modrzewiowe.

W naszej ofercie znajdziesz deski tarasowe modrzew o różnych wymiarach, a także właściwościach. Mamy deski szersze, dzięki którym stworzysz bardziej nowoczesną aranżację na swoim tarasie, a także modele nieco węższe nadające przestrzeni lekkości i ducha stylu retro.

Wpisując w wyszukiwarkę naszego sklepu hasło “modrzew deski tarasowe” wyświetlą Ci się deski o dwóch różnych typach wykończeń: gładkim i ryflowanym. Deska tarasowa gładka modrzew syberyjski prezentuje się niezwykle elegancko, a jej gładka powierzchnia najlepiej sprawdza się na tarasach z zadaszeniem. Podobnymi właściwościami odznaczają się dostępne u nas deski z modrzewia europejskiego.

Modele ryflowane są lepszym wyborem na tarasy nieosłonięte, ponieważ ryflowanie umożliwia naturalne odprowadzenie wody. Ryflowane deski tarasowe tworzą bardzo nowoczesny i niezwykle interesujący efekt wizualny, zachowując przy tym całkowitą funkcjonalność.

Deski tarasowe modrzew – naturalny wybór dla każdego tarasu

Nasza kolekcja desek tarasowych zawiera modele wykonane z modrzewia  europejskiego. Jest to atrakcyjna cenowo alternatywa dla bardzo kosztownego drewna egzotycznego na taras. Modele z drewna modrzewia europejskiego najlepiej jest wybierać na tarasy osłonięte, dobrze wentylowane. Jeśli zależy Ci na ich długiej trwałości, nie kładź ich bezpośrednio na glebę. Kontakt z ziemią sprawia, że drewno szybciej traci swoje właściwości. Warunkiem zachowania dobrych właściwości i atrakcyjnego wyglądu jest także odpowiednia pielęgnacja i regularne zabiegi konserwacyjne. Jeśli odpowiednio zadbasz o taras z desek modrzewiowych, taka inwestycja będzie warta każdej wydanej złotówki.

Wśród naszych produktów znajdziesz deski modrzewiowe o naturalnych słojach, które idealnie komponują się z otoczeniem wokół tarasu, dodając mu rustykalnego klimatu. Deski produkowane z tego drzewa występują w szerokiej gamie kolorystycznej – od naturalnych brązów aż po delikatne czerwienie.

Deski tarasowe modrzew – cena

Dostępna w naszym sklepie deska tarasowa modrzew występuje w dużej rozpiętości cenowej – cena za m2 wynosi od 30 zł aż do 45 zł za m2. Różnica w cenie za m2 deski tarasowej modrzew spowodowana jest wieloma czynnikami: rodzajem drewna, wykończenia oraz kolorystyki. Jakość oferowanych przez nas desek jest za to niezmienna. Zapoznaj się z całą naszą ofertą i odmień wygląd swojego tarasu już dziś!