leftImage
150 zł za każdy 1000 zł
na wszystkie kategorie. Rabat naliczany od razu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LAMPY SUFITOWE I PLAFONY LED

100 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy sufitowe LED

Technologia LED zapoczątkowała prawdziwą rewolucję w tym, jak oświetlamy nasze wnętrza. Rewolucja ta dotyczy nie tylko parametrów technicznych lamp LED. Wejście w życie tej technologii na zawsze zmieniło również wygląd oświetlenia. Wymiary klasycznych żarówek przestały ograniczać projektantów lamp. Niewielkie rozmiary diod LED, a także możliwość ich wykorzystania w różnych źródłach światła sprawiły, że na rynku dostępne są przeróżne lampy sufitowe LED, lampy wiszące, czy plafony LED.

Tego rodzaju oświetlenia nie zabrakło również w ofercie naszego sklepu online. Lampy sufitowe LED w naszym sklepie to kilkadziesiąt nowoczesnych modeli reprezentujących różne popularne aktualnie wnętrzarskie trendy. Są to zarówno minimalistyczne sufitowe lampy LED natynkowe idealne do wnętrz skandynawskich, jak i bogato zdobione i efektowne sufitowe lampy LED w stylu glamour. Niezależnie od tego, jakiej sufitowej lampy LED szukacie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tego rodzaju oświetlenia.

Plafony LED

Dużą popularnością w tej kategorii cieszą się także plafony LED. Co to takiego plafon LED? To oparte na nowoczesnej, ledowej technologii lampy dające równomiernie rozproszone światło. Plafony LED montuje się zwykle bezpośrednio przy suficie. W związku z tym tego rodzaju oświetlenie jest często zaliczane do lamp sufitowych. Większość oferowanych w naszym sklepie internetowym modeli to nowoczesne plafony LED. Takie minimalistyczne lampy LED można z powodzeniem wykorzystać w wielu nowoczesnych aranżacjach. W kategorii plafonów LED coś dla siebie znajdą jednak również miłośnicy nieco bardziej ekstrawaganckiego wzornictwa. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy ofertę chromowanych plafonów LED z kryształkami. Takie efektowne lampy sufitowe można wykorzystać we wnętrzach glamour czy nowoczesnych aranżacjach z nutką stylu art deco. Poza atrakcyjnym wyglądem plafony LED, podobnie jak inne lampy w tej technologii, cechują się niezwykle niską awaryjnością i niewielkim zużyciem energii elektrycznej. Między innymi z tych względów plafony LED wykorzystuje się nie tylko w domowych aranżacjach. Tego rodzaju ledowe lampy sufitowe można często spotkać również w obiektach użyteczności publicznej.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.