Current Image

Filtry

ZESTAWY PRYSZNICOWE GROHE

25 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zestawy prysznicowe Grohe

Armatury łazienkowej niemieckiej marki Grohe nie trzeba chyba nikomu specjalnie przedstawiać. Od dekad zestawy prysznicowe Grohe i baterie tej marki cieszą się ogromnym uznaniem na całym świecie. Wyposażenie łazienek tej niemieckiej firmy znaleźć można w domach i obiektach użyteczności publicznej na całym świecie.

Zestawy prysznicowe Grohe w naszym sklepie online to kilkadziesiąt różnych produktów z ostatnich kolekcji tego producenta. Oferujemy zarówno kompleksowe zestawy prysznicowe Grohe z deszczownicą i słuchawką, jak i poszczególne elementy wyposażenia kabiny prysznicowej. W naszym sklepie znajdziecie zarówno klasyczne zestawy prysznicowe Grohe natynkowe, jak i nowoczesne i minimalistyczne baterie prysznicowe podtynkowe. Jeśli stawiacie w swojej łazience na ponadczasowy design i najwyższą jakość wykonania, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie zestawy prysznicowe Grohe są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Zestaw prysznicowy Grohe czarny, złoty czy klasyczny srebrny?

W swoich kolekcjach marka Grohe stawia przede wszystkim na klasyczny uniwersalny design. W ofercie tej marki znajdziemy jednak również armaturę łazienkową nawiązująca do najnowszych i najmodniejszych aktualnie trendów wnętrzarskich. Przykładem takich produktów są między innymi zestawy prysznicowe czarne. Czarne wyposażenie kabiny prysznicowe sprawdzi się w wielu popularnych aktualnie aranżacjach łazienek. Po czarny zestaw prysznicowy Grohe możemy sięgnąć na przykład, urządzając łazienkę w stylu loftowym, industrialnym czy skandynawskim. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się również zestawy prysznicowe Grohe złote. Możemy je wykorzystać zarówno w łazience klasycznej, wnętrzu inspirowanym trendami glamour, jak i w niektórych łazienkach nowoczesnych. Złote dodatki będą w łazience wyglądać dobrze zarówno na tle jasnych, jak i ciemnych płytek. Ciekawym połączeniem może być złoty zestaw prysznicowy Grohe na ścianie wyłożonej płytkami ceramicznymi imitującymi marmur.

Kolumny prysznicowe Grohe

Niemiecka marka armatury i wyposażenia łazienek Hans Grohe już od wielu jest symbolem trwałości, najwyższej jakości i niezwykłej precyzji wykonania. Sztandarowym produktem tej firmy są różnego rodzaju baterie łazienkowe: wannowe, umywalkowe, a także kolumny prysznicowe. Jeśli szukacie niezawodnego wyposażenia kabiny prysznicowej, które posłuży Wam przez lata, to mogą zainteresować Was kolumny prysznicowe Grohe.

W zależności od wybranego zestawu kolumna prysznicowa Grohe może składać się z takich elementów jak bateria, deszczownica z drążkiem i słuchawka prysznicowa. Oczywiście oferujemy również zestawy składające się tylko z wybranych elementów. Łącznie, kolumny prysznicowe Grohe w naszym sklepie online to kilkadziesiąt różnych zestawów z ostatnich kolekcji tej marki. Cały czas poszerzamy asortyment naszego sklepu online. Mamy więc nadzieję, że już wkrótce znajdziecie tu także kolumny prysznicowe Grohe z najnowszych, nadchodzących kolekcji.

Kolumna prysznicowa z baterią Grohe

Jednym z najczęściej wybieranych zestawów jest kolumna prysznicowa z baterią Grohe. Największy komfort użytkowania oferują kolumny prysznicowe Grohe z baterią termostatyczną. Tego typu bateria gwarantuje nam stałą, optymalną temperaturę wody przez całą kąpiel. Kolumna prysznicowa Grohe z baterią termostatyczną jest nie tylko wygodna w codziennym użytkowaniu. Jest to również rozwiązanie niezwykle ekologiczne, które w skali roku pozwala znacznie zmniejszyć ilość zużywanej wody. Zestaw prysznicowy termostatyczny Grohe minimalizuje również ryzyko przypadkowego poparzenia zbyt gorącą wodą. Jest to bardzo duży plus w sytuacji, gdy z kabiny prysaznicowej regularnie korzystają małe dzieci.

Oczywiście w sprzedaży posiadamy również kolumny prysznicowe Grohe bez baterii. Jeśli posiadacie już odpowiednią baterię i szukacie jedynie pozostałych elementów wyposażenia kabiny, to bez problemu znajdziecie kolumny natryskowe Grohe wyposażone jedynie w drążek i deszczownicę lub słuchawkę.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.