leftImage
Kuchnie -20%
przy zakupie minimum 2 szafek. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BATERIE KUCHENNE KUCHINOX

62 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie do kuchni Kuchinox

Kuchinox to polska marka o światowej rozpoznawalności. Na samym początku działalności, pod koniec lat 90, zajmowała się produkcją środków higienicznych. Szybko jednak poszerzyła swój asortyment o niezawodne rozwiązania do łazienek i kuchni. Takie właśnie jak baterie kuchenne Kuchinox polecane przez sieć Komfort. W naszym katalogu znajduje się aż kilkadziesiąt baterii tego producenta, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości klientów. A także stylu wystroju kuchni i całego domu! Poznaj najlepsze baterie kuchenne Kuchinox!

Baterie kuchenne Kuchinox – najwyższa jakość i trwałość

Wybierając baterię kuchenną Kuchinox, dobrze mieć na uwadze kilka istotnych czynników. Znaczenie mają stopień eksploatacji zlewu, wielkość kuchni, osobiste preferencje czy typ instalacji wodnej. Baterie kuchenne Kuchinox ścienne dostosowane są do rur biegnących w ścianach. Baterie stojące natomiast instaluje się poprzez otwór w zlewozmywaku. Zarówno jedne, jak i drugie baterie kuchenne Kuchinox odznaczają się tak istotną wytrzymałością i najwyższym stopniem funkcjonalności.


Dostępne w katalogu Komfort baterie kuchenne Kuchinox to w większości produkty wykonane z mosiądzu, z umocowaną na stałe wylewką. Wszystkie je cechuje niezawodność i naprawdę długa żywotność. Są również w wysokim stopniu odporne na korozję. A także bardzo łatwe w konserwacji. Stanowią zatem zakup na długie lata! Baterie kuchenne Kuchinox z naszego katalogu objęte są 5-letnią gwarancją producenta.

Wygodne i ergonomiczne baterie kuchenne Kuchinox

Wśród dostępnych wersji baterii kuchennych Kuchinox znajdują się zarówno warianty klasyczne, jak i te współgrające z nowoczesnymi trendami aranżacyjnymi. Wśród tych pierwszych znajdziemy np. modele wyposażone w dwa uchwyty pozwalające regulować przepływ i temperaturę wody (w formie gałek) oraz ruchomą wyprofilowaną wylewkę. Klasyczne ścienne baterie kuchenne Kuchinox (z wylewką skierowaną na dół) są odpowiednim wyborem zarówno do kuchni klasycznych, jak i vintage czy retro. Zamontowany perlator pozwala oszczędzać na zużyciu wody!


Wśród baterii kuchennych Kuchinox występują również proste, jednouchwytowe baterie idealne do kuchni minimalistycznych czy nowoczesnych, z wylewką skierowaną pod nieznacznym kątem ku górze lub umocowanej pod kątem prostym względem korpusu. Oczywiście nowoczesność ma różne oblicza. Wśród znawców zgarniają pozytywne opinie także nieco ekstrawaganckie futurystyczne modele. Takie jak te wyposażone w pionową wylewkę w kształcie laseczki parasola oraz ceramiczną głowicę. Szeroki wybór wersji kolorystycznych nowoczesnych baterii kuchennych Kuchinox (w grę wchodzą nie tylko opcje srebrne, ale też np. czarne i beżowe) pozwala dobrać baterię do każdego stylu aranżacji. Również glamour czy industrialnego!


Na szczególną uwagę zasługują też wręcz stworzone do kuchni łączących retro i glamour baterie kuchenne Kuchinox z serii Alani. Cechują się zaskakującą złoto-różową barwą i wyposażone są w wygodny boczny uchwyt.


Opinie dotyczące baterii kuchennych Kuchinox nie pozostawiają wątpliwości. To rozwiązania niezawodne, wygodne w użytkowaniu i estetyczne. W katalogu Komfort z pewnością znajdziesz idealną baterię Kuchinox do swojej kuchni!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.