Current Image

Filtry

BATERIE KUCHENNE FRANKE

73 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie kuchenne Franke w sklepie Komfort

Marka Franke łączy technologiczne innowacje z klasyczną szwajcarską precyzją i solidnością. Nic zatem dziwnego, że baterie kuchenne Franke stanowią tak dobry wybór do pomieszczeń, w których przyrządzasz posiłki. W katalogu Komfort znajdziecie rozwiązania z tej kategorii do każdej kuchni. Bez znaczenia, w jakim stylu urządzacie dom – gwarantujemy, że odkryjecie coś dla siebie. Przekonajcie się, dlaczego baterie kuchenne Franke są wyborem profesjonalistów!

Baterie kuchenne Franke – wyjątkowe połączenie funkcjonalności i designu

W katalogu Komfort gości aż kilkadziesiąt różnych rodzajów baterii kuchennych Franke wykonanych z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów. Należą do nich chrom, fragranit, stal nierdzewna i stal szlachetna. Polecane produkty to funkcjonalne baterie stojące. Wśród nich znajdują się wersje z wyciąganą i umocowaną na stałe wylewką. Duża rozpiętość cenowa produktów pozwala każdemu klientowi znaleźć baterię kuchenną Franke dostosowaną do jego budżetu.


Proponowana przez Franke bateria kuchenna może być np. baterią z wylewką w kształcie odwróconej litery U (jak np. bateria kuchenna Franke Lina czy Franke Eos) lub litery L (np. Franke Icon lub Franke Atlas Neo). W naszym katalogu goszczą też niższe baterie kuchenne Franke, praktyczne modele takie jak Franke Orbit Pull-Out. Na klientów czekają zatem zarówno modele niepozorne (np. 14,2 cm), jak i o wiele wyższe (nawet około 30 cm)


Poszczególne modele baterii kuchennych Franke wyjmowanych (i niewyjmowanych) cechują się różną wysokością całkowitą, wysokością wylewki i jej zasięgiem. Nie brakuje oczywiście także niestandardowych opcji, takich jak futurystyczne baterie kuchenne Franke Vital. Dzięki temu możliwe okazuje się znalezienie odpowiedniego modelu do specyfiki każdego zlewozmywaka i stylu aranżacji kuchni.

Baterie kuchenne Franke – eleganckie i praktyczne rozwiązania do kuchni

Baterie Franke do kuchni to modele współgrające z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. W ofercie Komfort goszczą zatem zarówno standardowe niezawodne baterie do kuchni minimalistycznych i skandynawskich, jak i warianty, które mogą być ozdobą każdego wnętrza. Jeśli zatem poszukujesz baterii Franke do kuchni w stylu glamour, boho czy retro, bez problemu znajdziesz satysfakcjonujące rozwiązanie. Niektóre propozycje to dodatkowo modele wręcz wymarzone do surowych, ale stylowych wnętrz industrialnych. Czyli tych, w których zależy nam na elektryzującym kontraście. Znajdziemy coś odpowiedniego również dla miłośników wpływów rustykalnych!

Kolory baterii Franke kuchennych

Oczywiście nie tylko kształt i materiał decydują o możliwym zastosowaniu baterii Franke kuchennej. Kluczowym elementem designu jest także kolorystyka. Pod względem zróżnicowania dostępnych opcji sieć Komfort jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów. W kuchniach skandynawskich królują baterie Franke kuchenne srebrne i białe. Jeśli jednak fascynuje nas kontrast, do nowoczesnej kuchni możemy również wybrać baterię Franke czarną (najlepiej o innowacyjnym designie jak np. Icon). Baterie kuchenne Franke czarne to także naturalny wybór do pomieszczeń industrialnych (ale też np. w duchu glamour, w których oczywiście doskonale odnajdą się złote opcje). Wersje beżowe to domyślny wybór do kuchni minimalistycznych, jak również retro czy rustykalnych. A także boho! A jeśli już mówimy o stylistyce retro – strzałem w dziesiątkę mogą okazać się połyskujące baterie miedziane. Wszystko oczywiście zależy od nas. Możemy przecież zamontować baterię kuchenną Franke czarną także w kuchni skandynawskiej lub eklektycznej!


Wybierz baterię Franke do kuchni. Postaw na funkcjonalność, wytrzymałość i czarujący design!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.