leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PŁYTKI 45X45

7 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki 45x45

Łazienka zazwyczaj jest jednym z najmniejszych pomieszczeń w całym domu. W takiej sytuacji podczas jej urządzania warto wybrać kafelki, które łatwo dopasowują się do niewielkich przestrzeni. Płytki 45x45 są w takiej sytuacji doskonałym wyborem. Sprawią, że wnętrze będzie sprawiało wrażenie przestronnego. Mogą stanowić także część wyrafinowanych kompozycji stworzonych z kafli, których kolory lub wzory harmonizują ze sobą bądź przeciwnie – tworzą wyraziste kontrasty.

Poszukując idealnych kafli, warto pamiętać, że bardzo istotne jest takie dobranie ich koloru, by harmonizowało z kształtem i wielkością wnętrza. Jasne płytki optycznie powiększają przestrzeń, co jest dużą zaletą w małych i stosunkowo ciemnych pomieszczeniach – na przykład łazienkach bez okien. Z kolei przestrzeń wyłożona ciemnymi kafelkami może sprawiać wrażenie mniejszej, ale zarazem przytulniejszej. Mocne kolory dobrze sprawdzają się w łazienkach z dostępem do światła dziennego.

Płytka 45x45 może też służyć do stworzenia kontrastowych wzorów. Łącząc różne kafle, należy jednak zadbać, by w miarę możliwości pochodziły z tej samej kolekcji. Wówczas można mieć pewność, że będą miały taką samą grubość i sposób wykończenia. Dzięki temu łatwiej będzie idealnie je do siebie dopasować.

Kafelki 45x45

Kafelki 45x45 można bardzo łatwo dopasować do pomieszczeń urządzonych w różnych stylach. Wśród nich znajdują się zarówno gładkie modele, jak i pokryte różnorodnymi wzorami. Zarówno proste i jednobarwne kafle 45x45, jak i zdobione deseniami i fakturami doskonale wyglądają we wnętrzach, stanowiąc nie tylko tło dla innych elementów ich wyposażenia, ale i samodzielną dekorację.

Doskonale dobrane do danego wnętrza kafelki tworzą wrażenie elegancji i harmonii, niezależnie od wystroju. To możliwe dzięki szerokiemu wyborowi wzorów i kolorów, które nadadzą łazience, kuchni lub innemu pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd, który będzie cieszyć oko przez długie lata.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Zobacz powiązane inspiracje

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.