leftImage
-14% z kodem
"PP14KK". Tylko dla Klubowiczów. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PŁYTKI Z MOTYWEM ROŚLINNYM

12 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki łazienkowe z motywem roślinnym

Motywy roślinne w tej czy innej postaci towarzyszą nam praktycznie w każdym sezonie. Projektanci ceramiki łazienkowej często i chętnie sięgają po motywy roślinne. Przy odrobinie wnętrzarskiego wyczucia tego rodzaju wzory możemy wykorzystać w naprawdę różnych łazienkach.
Płytki łazienkowe z motywem roślinnym to w sklepie Komfort kilkanaście różnych wzorów wyselekcjonowanych z oferty polskich i europejskich producentów ceramiki. Są to między innymi płytki do łazienki z motywem roślinnym z katalogów takich marek jak Opoczno czy Cersanit. Jeśli chcecie wykorzystać wzory florystyczne w swojej łazience, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie płytki łazienkowe z motywem roślinnym są aktualnie dostępne w naszej ofercie.

Płytki z motywem roślinnym do łazienki – w jakich aranżacjach można je wykorzystać?

W zależności od tego, na jaki konkretnie wzór płytek łazienkowych z motywem roślinnym postawimy, możemy je wykorzystać w łazienkach inspirowanych różnymi wnętrzarskimi trendami. Jednym z najpopularniejszych ostatnio motywów florystycznych są płytki łazienkowe z motywem roślinnym w postaci liści paproci, liści palmowych czy liści bananowca. Takie płytki łazienkowe motyw roślinny swoim stylem nawiązują do ręcznie malowanych tapet w stylu vintage. Kafelki łazienkowe z motywem roślinnym w tym stylu możemy wykorzystać zarówno w łazience klasycznej, nowoczesnym wnętrzu, jak i w niektórych aranżacjach inspirowanych klimatami retro.
Łazienki z motywem roślinnym możemy stworzyć również, stawiając na aranżacje w stylu prowansalskim lub angielskim. W pierwszym przypadku idealne będą płytki łazienkowe z motywem kwiatowym lawendy. Z kolei w łazience w stylu angielskim charakterystycznym roślinnym motywem będą oczywiście róże.

W tej kategorii coś dla siebie znajdą również miłośnicy ascetycznego, ale wyjątkowo harmonijnego stylu japońskiego. Jeśli chcecie stworzyć łazienkę inspirowaną tym orientalnym stylem architektonicznym, to możecie postawić na płytki łazienkowe z motywem roślinnym kwiatów wiśni. Jest to bardzo charakterystyczny dla stylu japońskiego element.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.