leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PŁYTKI 25X40

35 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki 25x40

Płytki 25x40 to trwałe, funkcjonalne i bardzo wytrzymałe wykończenie powierzchni, szczególnie tych narażonych na zabrudzenia lub częsty kontakt z wodą i parą. W związku z tym świetnie sprawdzają się w kuchniach i łazienkach. Kafle są łatwe do utrzymania w czystości, co również ma ogromne znaczenie w przypadku wspomnianych pomieszczeń. Ułatwiają swobodne korzystanie z funkcjonalności wnętrz w sposób higieniczny i gwarantujący doskonałą ochronę ścian i podłóg.

Położone w odpowiedni sposób pozwalają stworzyć wrażenie gładszej powierzchni, niż w przypadku mniejszych kafli; Płytki 25x40 z fugą dobraną do ich koloru prezentują się bardzo elegancko, optycznie powiększając pomieszczenie. Dotyczy to przede wszystkim jasnych płytek.

Nie oznacza to jednak konieczności decydowania się na jeden kolor kafli w przypadku niewielkiej łazienki. Zadbaliśmy o duży wybór odcieni i wzorów, dzięki czemu można łatwo stworzyć interesujące kompozycje, na przykład kładąc na każdej ścianie płytki o nieco innym kolorze.

Decydując się na takie rozwiązanie, należy pamiętać jednak, że najlepiej jest łączyć ze sobą kafelki z tej samej kolekcji. Podobne wykończenie i grubość sprawiają, że będą tworzyły spójną całość, nawet jeśli będą miały różne kolory.

Kafelki 25x40

Kafelki 25x40 cm mogą być łatwo dopasowane do każdego pomieszczenia. Są dobrą propozycją dla osób, którym nie odpowiadają klasyczne, kwadratowe modele, ale które muszą znaleźć rozwiązanie dla niewielkiej łazienki lub kuchni. Płytki w tym wymiarze pomagają uporządkować przestrzeń, nadając jej jednocześnie nowoczesnego i eleganckiego charakteru.

Niezależnie od tego, w jakim stylu urządzone jest wnętrze, szeroki wybór kolorów i wzorów sprawia, że dopasowanie idealnych płytek jest wyjątkowo proste. Najwyższej jakości kafelki na ścianach, podłogach oraz takich miejscach jak obudowy urządzeń sanitarnych sprawiają, że pomieszczenie wygląda stylowo i ponadczasowo nawet przez wiele lat po ich położeniu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Zobacz powiązane inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.