leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PŁYTKI 30X90

147 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki 30x90

Kafle to jeden z najlepszych sposobów wykańczania powierzchni, szczególnie tych, które są narażone na zabrudzenia lub działanie wilgoci. Stanowią trwałe zabezpieczenie zarówno podłóg, jak i ścian. Do tego posiadają wysokie walory dekoracyjne. W przypadku płytek 30x90 jest to możliwe nie tylko dzięki różnorodnym wzorom, ale i dostępności wielu kolorów.

Płytka 30x90 należy do kafli średniej wielkości, gwarantujących zarówno wygodę układania, jak i elegancki efekt gładkiej powierzchni na podłodze lub ścianie. Mogą one być dopasowane do wnętrza w każdym stylu, od vintage i glamour po nowoczesny oraz loftowy. Oferowane przez Komfort kafle są trwałe, ponadczasowe i zawsze świetnie wyglądają.

Idealnie sprawdzają się w tych pomieszczeniach, w których szczególnie istotne jest zachowanie wysokiego standardu higieny – zwłaszcza w kuchniach i łazienkach. Są łatwe do utrzymania w czystości. Sprzyja temu stosunkowo duża powierzchnia płytek oraz ograniczona liczba fug, w których najczęściej gromadzą się zabrudzenia i rozwija się pleśń.

Kafle 30x90

Kafelki 30x90 stwarzają bardzo duże możliwości aranżacji. Można za ich pomocą stworzyć zarówno uniwersalne, jak i pełne charakteru wnętrze. Gładkie i jasne kafle będą doskonałym tłem dla dodatków i mebli w każdym stylu. Z kolei kolorowe oraz zdobione rozmaitymi motywami modele świetnie sprawdzą się w akcentowaniu wybranych powierzchni. Wiele z nich imituje beton lub kamień, co tworzy wyjątkowo ciekawy efekt.

Kafle 30x90 są doskonałym wyborem w sytuacji, w której planuje się stworzenie jednolitej powierzchni bez konieczności docinania kawałków płytek. Rozmiar ten dobrze się sprawdza np. we wnętrzu kabin prysznicowych lub w różnego rodzaju wnękach.

Odpowiednie wymierzenie pomieszczenia sprawia, że można łatwo uniknąć dużych strat wynikających z konieczności przycinania kafli. Gładka powierzchnia z prawie niewidocznymi fugami – przy tym rozmiarze płytek jest to możliwe i prezentuje się doskonale.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Zobacz powiązane inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.