leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PŁYTKI 25X75

14 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki 25x75

We współczesnych wnętrzach płytki pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale i dekoracyjną. Oprócz kuchni i łazienki mogą znaleźć zastosowanie również w przedpokoju, a nawet salonie czy sypialni. Mnogość rozmiarów i ciekawych kształtów sprawia, że nie zawsze wyglądają jak klasyczne kafle. Dzięki temu łatwo dobrać je do rozmaitych wnętrz w różnorodnej stylistyce.

Ciekawą propozycją są podłużne płytki 25x75. Ich kształt sprawia, że optycznie powiększają nawet niewielkie pomieszczenia. W dodatku występują nie tylko w klasycznej gładkiej lub wzorzystej wersji – wiele z nich imituje nie tylko różnego rodzaju dekoracyjny kamień, ale i drewno.

Płytki tego typu często stosowane są w pomieszczeniach, w których część podłogi lub ściany musi być chroniona przed wilgocią lub działaniem wysokich temperatur, na przykład w okolicy kominka.

Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej można łatwo dopasować tego typu płytki do innych elementów wnętrza oraz znajdujących się w nim mebli. Świetnie prezentują się również jako jedyne kafle w danym pomieszczeniu lub jako część kompozycji złożonej z kontrastujących elementów. Należy jedynie pamiętać o umiejętnym doborze kolorów oraz – w miarę możliwości – zestawieniu ze sobą płytek z jednej kolekcji lub od jednego producenta. Dzięki temu będą do siebie pasować wykończeniem i stylem.

Płytka 25x75 to świetna propozycja nie tylko do dużych pomieszczeń. Jest bardzo praktycznym rozwiązaniem dla niewielkich przestrzeni. Dzięki temu, że są stosunkowo wąskie, łatwo je dopasować do wymiarów wnętrza. Można uniknąć w ten sposób strat związanych z koniecznością przycinania zbyt szerokich kafli.

Długie kafle pomagają uporządkować przestrzeń, tworząc wrażenie eleganckiego i harmonijnego wnętrza, niezależnie od stylu, w jakim jest utrzymany. Dzięki nim pomieszczenie wygląda zawsze doskonale, tworząc idealną przestrzeń dla relaksu i codziennych czynności. Najwyższa jakość oferowanych przez nas płytek sprawia, że są praktyczne i wytrzymałe, i przez długie lata świetnie się prezentują.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Zobacz powiązane inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.