leftImage
-14% z kodem
"PP14KK". Tylko dla Klubowiczów. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PŁYTKI PATCHWORK

67 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki patchwork

Patchwork to licząca sobie już niemal 2 stulecia technika krawiecka polegająca na łączeniu skrawków tkanin o różnych kolorach, wzorach i fakturach. Inspirowane tą techniką dekoracje przeżywają aktualnie prawdziwy renesans, a po płytki patchwork sięgamy coraz częściej i coraz chętniej. Wzorzysty miks motywów geometrycznych lub roślinnych może być ciekawym dodatkiem do wielu nowoczesnych aranżacji i różnego rodzaju wnętrz eklektycznych.

W naszym sklepie online znajdziecie płytki patchwork w kilkudziesięciu różnych odsłonach. Płytki patchworkowe zdecydowały się wprowadzić do swoich kolekcji takie marki jak, chociażby Opoczno, Absolut Keramika, Cersanit czy Euroceramic. Oferujemy zarówno płytki patchwork czarno-białe, jak i płytki patchwork kolorowe. Wszystkich miłośników patchworkowych wzorów zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi na naszej stronie kafelkami w tym w stylu.

Płytki patchworkowe – aranżacje

Płytki patchworkowe dają nam naprawdę szerokie pole do popisu. Na takie wzory stosunkowo często decydujemy się w przypadku aranżacji kuchni. Płytki patchworkowe w kuchni mają dodatkowy wymiar praktyczny. Na ich wzorzystej powierzchni ewentualne zabrudzenia powstające w czasie codziennych kuchennych czynności nie są tak widoczne, jak na jasnych płytkach monokolorowych. W aranżacji łazienki płytki patchworkowe możemy wykorzystać do wizualnego wydzielenia poszczególnych stref.

W większości aranżacji płytki patchworkowe kładziemy na podłodze. W mniejszym pomieszczeniu możemy położyć je na całej powierzchni posadzki. Natomiast w przypadku przestronnego pomieszczenia płytki patchwork możemy położyć w formie dywanu lub pasów połączonych z innymi kafelkami. W sąsiedztwie takich wzorzystych płytek warto postawić na materiały w stonowanych barwach. W nowoczesnych aranżacjach płytki patchworkowe możemy więc połączyć z akcentami imitującymi beton, naturalny kamień czy cegłę. Z kolei we wnętrzach nawiązujących do wnętrzarskiej klasyki płytki patchwork możemy zestawić z elementami w kolorach ziemi lub w ciepłych odcieniach beżu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.