leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PŁYTKI 20X60

112 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki 20x60

Płytki o podłużnym kształcie cieszą się coraz większą popularnością jako element aranżacji wnętrz. Dotyczy to nie tylko łazienek i kuchni, ale wszystkim pomieszczeń, w których liczy się nie tylko doskonały wygląd, ale i możliwość łatwego utrzymania powierzchni w czystości.

Płytki 20x60 są bardzo oryginalnym rozwiązaniem, które łatwo jest dopasować nawet do stosunkowo niewielkiej przestrzeni. Dzięki temu, że są stosunkowo wąskie, pozwalają uniknąć dużych strat związanych z koniecznością przycinania w trakcie montażu.

Ich nietypowy wymiar sprawia, że wnętrze, w którym zostały wykorzystane, prezentuje się nowocześnie i oryginalnie, ale zarazem stylowo. Płytki 20x60 pomagają optycznie powiększyć pomieszczenie, dlatego są dobrym rozwiązaniem do niewielkich przestrzeni.

Mogą być z powodzeniem łączone z płytkami w innych rozmiarach, tworząc interesujące kompozycje. Mogą być one stworzone z użyciem kafli w jednym kolorze lub w kontrastowych barwach. Najważniejsze jest dobranie modeli o takiej samej grubości i sposobie wykończenia. Dzięki temu dobrze się ze sobą połączą, tworząc harmonijną całość.

Kafelki 20x60

Kafelki 20x60 dobrze pasują do małych wnętrz. Długie linie i gładka powierzchnia sprawiają, że przestrzeń wydaje się być mniej „podzielona” niż ma to miejsce przy stosowaniu niewielkich, kwadratowych płytek. Dzięki temu pomieszczenie jest mniej przytłaczające i nabiera wyraźnej lekkości.

Można je doskonale dopasować do każdego stylu wnętrza. Jest to możliwe dzięki ich uniwersalnej formie oraz mnogości wzorów i odcieni. Zadbaliśmy o to, by w każdej wersji prezentowały się elegancko. Wiemy, że kafle muszą świetnie wyglądać nawet przez kilkadziesiąt lat i harmonizować z meblami oraz dodatkami w różnych, zmieniających się stylach. Dlatego oferujemy wyłącznie płytki najwyższej jakości. Doskonałe wzornictwo sprawia, że są nie tylko modne, ale i prawdziwie ponadczasowe; umiejętnie dobrane będą cieszyć przez długi czas.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Zobacz powiązane inspiracje

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.