leftImage
-14% z kodem
"PP14KK". Tylko dla Klubowiczów. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PŁYTKI FALE

10 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki fale

Płytki fale, czyli strukturalne kafelki ozdobione delikatnym motywem morskich fal, to jedna z klasycznych dekoracji stosowanych przede wszystkim w aranżacji łazienek. Płytki fale idealnie wpisują się w łazienkowy klimat. Takie płytki 3D z motywem fal możemy z powodzeniem wykorzystać zarówno w klasycznej łazience, jak i w aranżacjach inspirowanych nowoczesnymi stylami architektonicznymi.

Płytki fale to w ofercie naszego sklepu online ponad 20 różnych wzorów. Są to płytki fale z oferty między innymi takich marek jak Opoczno, Cersanit czy Ceramika Color. Nasze płytki fale są w zdecydowanej większości utrzymane w stonowanej, charakterystycznej dla łazienek kolorystyce. Dużą grupę stanowią w tej kategorii płytki fale białe. Oferujemy jednak również płytki z motywem fal w kolorze szarym, beżowym, kremowym czy jasnobrązowym. Jeśli planujecie wykorzystać ten klasyczny motyw dekoracyjny w aranżacji swojej łazienki, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie płytki fale są aktualnie dostępne w naszym sklepie online.

Płytki fala 3D – łazienkowa klasyka

Płytki fala 3D kojarzą nam się przede wszystkim z aranżacją łazienki. I rzeczywiście to właśnie w przypadku tego pomieszczenia sięgamy po tego rodzaju dekoracje. Przy odrobinie aranżacyjnego wyczucia płytki 3D z motywem fal możemy wykorzystać również w aranżacji kuchni czy nawet salonu. Do jakich wnętrz będą pasowały płytkie fale? Po taką dekorację ścian możemy sięgnąć w przypadku różnych aranżacji inspirowanych stylem marynistycznym. O wykorzystanie płytek 3D z falami możemy więc pokusić się na przykład w kuchni w stylu Hamptons. Po płytki fale możemy sięgnąć też w przypadku aranżacji salonu. W takim przypadku możemy wykorzystać je w roli dekorów, czy materiału do wyłożenia małego kawałka ściany. Taki niewielki morski akcent może być ciekawym dodatkiem do salonu klasycznego lub do nowoczesnej, designerskiej aranżacji tego pomieszczenia. W salonie zamiast gładkich płytek z motywem fal możemy wykorzystać też kafelki imitujące swoją strukturą naturalny piaskowiec czy granit.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.