Current Image

Filtry

PŁYTKI ŁAZIENKOWE BEŻOWE

28 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki łazienkowe beżowe

Kolor beżowy to chyba najbardziej uniwersalna baza aranżacyjna i punkt wyjścia dla wielu mieszkaniowych stylizacji. Nic więc dziwnego, że urządzając nasze wnętrza, często sięgamy po płytki łazienkowe beżowe. Płytki łazienkowe w kolorze beżowy pozwalają na stworzenie jasnej i zarazem przytulnej aranżacji. W przypadku małej i ciemnej łazienki najlepszym wyborem będą jasnobeżowe płytki łazienkowe. Im jaśniejszy odcień płytek, tym optycznie większa będzie nasza łazienka. Stawiając na płytki łazienkowe beżowe, możemy stworzyć różne aranżacje tego pomieszczenia. Beżowe płytki będą pasowały między innymi do łazienki w stylu minimalistycznym, tradycyjnym lub w stylu eko. Dużo zależy od tego, na jakie dodatki do beżowych płytek łazienkowych się zdecydujemy.

Z czym łączyć płytki łazienkowe beżowe? Dzięki dużej uniwersalności tego koloru mamy całkiem spore możliwości aranżacyjne w dobieraniu dodatków i dekoracji do beżowych płytek łazienkowych. Jeżeli zależy nam na stworzeniu ciepłej i przytulnej łazienki, możemy postawić na dodatki w kolorach kawy z mlekiem lub różnych odcieniach kremowego. Nieco bardziej dynamiczne będzie połączenie beżowych płytek łazienkowych z czekoladowym brązem.

Oczywiście możemy iść jeszcze krok dalej i do beżowych płytek łazienkowych wybrać dodatki w mocnych, kontrastujących kolorach. Z beżowym będą się dobrze komponować na przykład dodatki w kolorze oliwkowej zieleni, fioletu, turkusu czy koloru niebieskiego.

Płytki łazienkowe beżowe matowe czy błyszczące?

Wybierając płytki łazienkowe beżowe, musimy sobie również odpowiedzieć na pytanie, czy mają być to płytki matowe, czy błyszczące. Płytki łazienkowe beżowe błyszczące będą odbijać światło, dzięki czemu pomieszczenie będzie wyglądało na większe i jaśniejsze niż w rzeczywistości. Płytki łazienkowe beżowe błyszczące możemy więc wybrać w przypadku niewielkiej łazienki z małą ilością naturalnego światła. Minusem beżowym płytek z połyskiem jest to, że ewentualne smugi czy zabrudzenia są na nich bardziej widoczne.

Z kolei beżowe płytki łazienkowe matowe dużo łatwiej utrzymać w czystości. Zabrudzenia nie rzucają się tak w oczy na matowych płytkach. Dzięki temu płytki łazienkowe beżowe matowe będą wyglądały dobrze nawet po kilkudniowej przerwie w sprzątaniu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Zobacz powiązane inspiracje