zlewozmywak teka astral 45 b-tg 1b 1d auto wst wo/sp chocolate brown
Nr kat. 100320361
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA ASTRAL 45 B-TG 1B 1D AUTO WST WO/SP CHOCOLATE BROWN to zlewozmywak brązowy o polerowanym wykończeniu powierzchni. Model wyposażony został w komorę główną oraz blat roboczy. Zlewozmywak wpuszczany występuje w komplecie z korkiem automatycznym i odpływem. Wymiary zlewozmywaka Teka wynoszą 50 cm długości, 20 cm głębokości oraz 65 cm szerokości. Zlewozmywak z tegranitu wyróżnia się właściwościami odpornymi na uszkodzenia mechaniczne. Powierzchnia produktu nie przejmuje zapachów, nie ulega pęknięciom, zarysowaniom, przebarwieniom oraz szoku termicznemu. Model objęty 25-letnią gwarancją zapewnia możliwość montażu młynka.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 45 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 630 X 480 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Sposób montażu: | Wpuszczany |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Długość: | 50 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 65 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | Polerowane |
| Materiał wykonania: | Tegranit |
| Kolekcja: | ASTRAL |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA ASTRAL 45 B-TG 1B 1D AUTO WST WO/SP CHOCOLATE BROWN to zlewozmywak brązowy o polerowanym wykończeniu powierzchni. Model wyposażony został w komorę główną oraz blat roboczy. Zlewozmywak wpuszczany występuje w komplecie z korkiem automatycznym i odpływem. Wymiary zlewozmywaka Teka wynoszą 50 cm długości, 20 cm głębokości oraz 65 cm szerokości. Zlewozmywak z tegranitu wyróżnia się właściwościami odpornymi na uszkodzenia mechaniczne. Powierzchnia produktu nie przejmuje zapachów, nie ulega pęknięciom, zarysowaniom, przebarwieniom oraz szoku termicznemu. Model objęty 25-letnią gwarancją zapewnia możliwość montażu młynka.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 45 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 630 X 480 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Sposób montażu: | Wpuszczany |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Długość: | 50 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 65 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | Polerowane |
| Materiał wykonania: | Tegranit |
| Kolekcja: | ASTRAL |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak teka astral 45 b-tg 1b 1d auto wst wo/sp chocolate brown
Nr kat. 100320361





