Current Image

Filtry

LAMPY GRANATOWE

15 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy granatowe

W nowoczesnych aranżacjach mieszkaniowych decydujemy się najczęściej na lampy w stonowanej kolorystyce lub ewentualnie w odcieniach metalicznych. Obok lamp czarnych, białych czy szarych stosunkowo często wykorzystujemy również lampy srebrne i złote. Zdarzają się jednak wnętrza i aranżację, w których o wiele lepiej sprawdzą się lampy w innych kolorach jak, chociażby lampy granatowe.

Wśród dostępnych w naszym sklepie kilkunastu modeli lamp granatowych znajdziecie zarówno lampy sufitowe i wiszące, jak i kilka rodzajów granatowych lamp ściennych. Jeżeli uważacie, że lampy granatowe dobrze wkomponują się w aranżację Waszego wnętrza, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu lampę granatową pasującą idealnie do Waszej aranżacji.

Lampa granatowa – do jakich wnętrz będzie pasować?

Gdzie będzie pasować lampa granatowa? W jakich wnętrzach możemy wykorzystać oświetlenie w tym kolorze? W zależności od tego, jaki model lampy granatowej wybierzemy, może ona znaleźć zastosowanie w kilku różnych trendach architektonicznych. Na lampy granatowe możemy zdecydować się na przykład, urządzając wnętrze w stylu Hamptons lub inną aranżację z elementami stylu marynistycznego. W takim przypadku najlepszym wyborem będzie lampa granatowa w typowo marynarskim odcieniu tak zwanym navy blue.

Głęboki, ciemny granat to również kolor, który będzie świetnie pasował do aranżacji w stylu glamour. Do takich wnętrz możemy zasugerować lampy granatowe z elementami złotymi. Połączenie tych dwóch barw tworzy naprawdę elegancki duet, który idealnie wpisuje się w luksusowy styl glamour.

Granatowa lampa sprawdzi się też w wybranych aranżacjach klasycznych czy eklektycznych. Na lampę granatową możemy zdecydować się na przykład, aranżując wnętrze w stylu boho. Oczywiście taka granatowa lampa powinna korespondować z kolorystyką całego pomieszczenia.

Decydując się lampy granatowe, powinniśmy więc zadbać o kilka innych dodatków i dekoracji w zbliżonych odcieniach.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.