Current Image

Filtry

LAMPY METALOWE

1073 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy metalowe

Metal to tworzywo dające projektantom oświetlenia bardzo szerokie pole do popisu. Duża liczba dostępnych stopów, duża plastyczność, możliwości malowania proszkowego na dowolny kolor, czy w końcu możliwość chromowania lub pozłacania pozwalają na stworzenie naprawdę oryginalnego oświetlenia. Nic więc dziwnego, że lampy metalowe są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale często również ozdobą i dekoracją pomieszczenia.

O popularności lamp metalowych świadczyć może również dostępna liczba wzorów i modeli. W sklepie internetowym Komfort możecie znaleźć ponad 700 różnych lamp metalowych. Oferta ta obejmuje lampy metalowe w przeróżnych kolorach i kształtach. Są to zarówno lampy wiszące i sufitowe z metalu, jak i różne rodzaje metalowych lamp stojących i podłogowych. Jeśli uważacie, że lampa metalowa będzie ciekawym dodatkiem do Waszego wnętrza, to zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą tego rodzaju oświetlenia.

Lampy z metalu – nie tylko w stylu loft

Co prawda lampy z metalu kojarzą nam się przede wszystkim z aranżacjami loftowymi, czy industrialnymi, to jednak w rzeczywistości możemy je wykorzystać również we wnętrzach inspirowanych wieloma innymi stylami architektonicznymi. Po minimalistyczne lampy metalowe czarne możemy sięgnąć w przypadku wielu nowoczesnych aranżacji, jak i w przypadku wnętrz skandynawskich. Szerokie pole do popisu przy wykorzystaniu lamp metalowych mamy również w aranżacjach glamour. W pełnych blasku wnętrzach glamour najlepiej będą się oczywiście czuły metalowe lampy złote, srebrne czy miedziane. W naszej ofercie znajdziecie przeróżne rodzaje metalowych lamp glamour z akcentami w tych metalicznych kolorach. Poza wieloma modelami metalowych lamp wiszących są to również metalowe kinkiety czy lampy stojące. Lampy z metalu to również bardzo wiele modeli, które wykorzystać można w klasycznych aranżacjach. W zależności od tego, jaką kolorystykę wnętrza wybraliście, znajdziecie w naszym sklepie różne modele metalowych lamp sufitowych i wiszących.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.