Current Image

Filtry

LAMPY CZERWONE

10 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy czerwone

Stosowany z umiarem kolor czerwony we wnętrzach może stanowić bardzo elegancki i przyciągający wzrok element aranżacji. Jeśli szukacie czerwonego detalu, który ożywi Wasz wnętrze, zapraszamy do sprawdzenia, jakie lampy czerwone są aktualnie dostępne w naszym sklepie online. W naszej kompleksowej ofercie oświetlenia znajdziecie zarówno lampy czerwone wiszące i sufitowe, jak i czerwone lampy ścienne czy lampy podłogowe i biurkowe.

Czerwień to również kolor o wielu twarzach. Bardzo często finalny efekt aranżacyjny zależ od tego, na jakie dokładnie lampy czerwone się zdecydujemy. Chłodne i ciepłe odcienie koloru czerwonego dają nam całkowicie różne możliwości aranżacyjne. Upraszczając, możemy powiedzieć, że lampy czerwone w chłodnych odcieniach pasują lepiej do nowoczesnych, designerskich aranżacji. Z kolei ciepłe, przygaszone czerwienie kojarzą nam się raczej z tradycyjnymi aranżacjami, czy też wnętrzami inspirowanymi klimatami retro.

Lampa czerwona – sufitowa czy wisząca?

Jeżeli uważacie, że do aranżacji Waszego salonu czy sypialni będzie pasowała lampa czerwona, to pozostaje jeszcze dokonać wyboru pomiędzy czerwoną lampą sufitową a lampą wiszącą. Na czerwone lampy wiszące decydujemy się stosunkowo często w przypadku oświetlenia dużego stołu w jadalni czy salonie. W takiej sytuacji warto wybrać model, w którym strumień światła skierowany jest pionowo w dół, i który dobrze oświetla całą powierzchnię blatu. Lampy wiszące czerwone mogą pełnić również rolę głównego oświetlenia salonu. W takim przypadku lampę umieszczamy zwykle na środku pomieszczenia. Jeśli nasz salon jest stosunkowo duży, warto rozważyć lampy czerwone wyposażone w kilka odrębnych źródeł światła. W nowoczesnych aranżacjach zamiast lamp wiszących decydujemy się często na lampy sufitowe. Czerwone lampy sufitowe, ze względu na sposób montażu, zajmują zwykle mniej miejsca. Takie lampy sufitowe sprawdzą się więc w aranżacjach, w których stawiamy przede wszystkim na minimalizm i oszczędność przestrzeni.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.