Current Image

Filtry

LAMPY Z DREWNA

27 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy z drewna

Drewno to bezdyskusyjnie najbardziej uniwersalny surowiec wykorzystywany w naszych wnętrzach. Z naturalnego drewna powstają całe elementy konstrukcyjne, podłogi czy meble. Ten materiał wykorzystuje się jednak również przy projektowaniu różnego rodzaju wnętrzarskich akcesoriów czy dekoracji. Oryginalnym dodatkiem do różnych aranżacji mogą być lampy z drewna. Takie drewniane lampy to prosty sposób na wprowadzenie do naszego wnętrza odrobiny domowego ciepła i przytulnego klimatu.

W naszym sklepie online oferujemy ponad 70 zróżnicowanych modeli lamp z drewna. Są to między innymi lampy drewniane wiszące, lampy sufitowe, a także drewniane kinkiety i lampy stojące z drewna. Jeśli szukacie tego rodzaju oświetlenia, to zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą drewnianych lamp.

Lampy z drewnem – do jakich aranżacji pasują?

Ogromna uniwersalność tego materiału sprawia, że lampy z drewnem możemy wykorzystać w naprawdę różnych aranżacjach. Drewniane lampy mogą pięknie wyglądać zarówno w przytulnym rustykalnym wnętrzu, jak i w modnym industrialnym lofcie. W zależności od tego, jakie lampy z drewnem wybierzemy, możemy wykorzystać je np.:

  • We wnętrzach w stylu vintage, boho, czy aranżacjach rustykalnych możemy wykorzystać drewniane lampy rattanowe, czy też lampy z ażurowymi, słomkowymi abażurami.
  • W aranżacjach loftowych i industrialnych sprawdzą się na przykład drewniane lampy biurkowe stylizowane na stare lampy kreślarskie. W takich surowych wnętrzach świetnie mogą wyglądać również lampy drewniane wiszące w postaci belki z postarzanego drewna i kilku żarówek na grubych czarnych kablach.
  • Naturalne drewno jest również jednym ze znaków rozpoznawczych aranżacji w stylu skandynawskim. Po minimalistyczne lampy drewniane możemy więc sięgnąć, urządzając tego rodzaju wnętrza.
  • Lampy z drewnem sprawdzą się także w wielu klasycznych aranżacjach. Kolor i odcień drewnianych elementów lampy możemy dobrać, tak aby korespondował on z innymi drewnianymi akcentami w pomieszczeniu.

Zobacz powiązane produkty