Current Image

Filtry

LAMPY MIEDZIANE

12 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy miedziane

Miedziane akcenty we wnętrzach to jeden z najgorętszych aranżacyjnych trendów ostatnich lat. Po lampy miedziane i inne detale w tym kolorze sięgamy coraz częściej i wykorzystujemy je w aranżacji praktycznie każdego pomieszczenia. Ozdobą salonu czy jadalni mogą być miedziane lampy wiszące o designerskich, nietuzinkowych kształtach. Miedziane karnisze możemy wykorzystać do oświetlenia przedpokoju, korytarza czy jako dodatkowe źródło światła w salonie. Dużą popularnością cieszą się też miedziane lampki nocne oraz miedziane lampy stojące w loftowym i industrialnym stylu. Ogromna popularność lamp miedzianych sprawiła, że znajdziemy modele pasujące do wielu różnych stylów architektonicznych.

Lampy miedziane w sklepie internetowym Komfort to kilkadziesiąt modeli o zróżnicowanym designie, przeznaczonych do różnych pomieszczeń. Jeżeli chcecie wprowadzić do swojej aranżacji lampy w kolorze miedzianym, zapraszamy do zapoznania się z produktami z tej kategorii.

Lampy kolor miedziany – w jakich aranżacjach sprawdzi się takie oświetlenie?

Lampy w kolorze miedzianym jeszcze do niedawna były domeną przede wszystkim aranżacji w stylu glamour, a także stylizacji loftowych i industrialnych. W tego rodzaju wnętrzach miedziane lampy nadal sprawdzają się wprost idealnie. W salonie glamour możemy postawić na błyszczącą lampę z polerowanej miedzi. Z kolei planując wnętrze w surowym loftowym lub industrialnym klimacie, możemy wykorzystać miedziane lampy stylizowane na elementy fabrycznego wyposażenia. Popularność lamp z miedzi i innych dodatków w tym kolorze sprawiła, że zaczęły się one coraz częściej pojawiać również w innych aranżacjach i stylach architektonicznych. Odpowiednio dobrana miedziana lampa może być równie dobrze ozdobą wnętrza klasycznego, wnętrza inspirowanego klimatami retro, czy nawet aranżacji skandynawskiej. Kluczem do wykorzystania miedzianych akcentów w tych stylach architektonicznych jest umiar. Nie powinniśmy przesadzać z ilością miedzianych dodatków, tak aby nie przytłoczyły one całej aranżacji.

Zobacz powiązane produkty