Current Image

Filtry

LAMPY TUBY

233 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy tuby

Minimalistyczne lampy tuby idealnie wpisują się w kilka modnych aktualnie, nowoczesnych trendów architektonicznych. Tuby kojarzą nam się najczęściej z sufitowymi lampami stosowanymi zwykle jako dodatkowe oświetlenie punktowe. Takie lampy tuby wykorzystujemy często w nowoczesnych aranżacjach kuchni, łazienki, czy jako dodatkowe źródło światła w salonie. Dostępne są one w postaci klasycznej – pojedynczej, jak i jako lampy tuby podwójne czy nawet potrójne.

Lampy tuby to jednak nie tylko modele montowane bezpośrednio przy suficie. Oprawy w tym kształcie posiadają również lampy tuby wiszące. Są to zdecydowanie bardziej dekoracyjne modele. Takie lampy wiszące składają się z jednej lub kilku tub. Największą popularnością cieszą się lampy wiszące tuby czarne, białe, a także lampy w kolorach metalicznych.

W końcu lampy tuby to także nowoczesne kinkiety. Z takich dodatkowych źródeł światła możemy skorzystać, tworząc aranżację nowoczesnego przedpokoju, garderoby czy korytarza. Kinkiety tuby dostępne są w przeróżnych, często fantazyjnych i designerskich kształtach.

Lampy tuby w naszym sklepie internetowym to ponad 200 różnych modeli. Jeżeli planujecie wykorzystać tego rodzaju oświetlenie w swoim wnętrzu, to zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w tej kategorii produktami.

Lampa tuba – aranżacje, w których sprawdzi się takie oświetlenie

  • Sufitowe lampy tuby pojedyncze to idealny dodatek do minimalistycznej lub w nowoczesnej aranżacji kuchni, łazienki lub salonu. W takich aranżacjach najlepiej wyglądają lampy tuby czarne lub białe.
  • Nieco bardziej dekoracyjne wiszące lampy tuby świetnie wyglądają nad stołem w jadalni lub jako główne oświetlenie salonu. Do nowoczesnej lub skandynawskiej aranżacji pasują wiszące lampy tuby białe, lub czarne, natomiast we wnętrzu w stylu glamour możemy wykorzystać tuby w kolorze złotym lub srebrnym.
  • Wiszące lampy tuby w metalicznych kolorach odnajdą się nie tylko w nowoczesnych aranżacjach. Po taką lampę możemy sięgnąć również w aranżacjach w stylu art deco.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.