Current Image

Filtry

LAMPY W STYLU ART DECO

13 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy art deco — charakterystyka stylu

Styl art deco został zapoczątkowany w latach dwudziestych XX wieku. Od tamtej pory cieszy się ogromną popularnością — również w Polsce. Jego charakterystyczną cechą są geometryczne wzory. Wnętrza w tym stylu najczęściej są urządzone w stonowanej kolorystyce. Lampy art deco inspirowane są elementami z poprzedzających ich epok. Zdarza się, że w jednym projekcie wykorzystywane są zupełnie różne, z pozoru niepasujące do siebie wzory.

Art deco lampy to bardzo często kryształowe żyrandole czy też te pokryte złotem. Należy jednak przyznać, że jest to styl przeznaczony dla wąskiego grona osób, które cenią sobie nie tylko jakość, ale przede wszystkim unikalność. Jeśli i Ciebie interesuje połączenie tradycji z awangardą, zerknij do naszej oferty. Twoja wymarzona art deco lampa czeka na Ciebie.

Lampy w stylu art deco — postaw na funkcjonalne oświetlenie!

Lampa w stylu art deco to połączenie funkcjonalności i stylu. Odpowiednio dopasowany do wnętrza model będzie pełnić rolę nietuzinkowej ozdoby, która przykuje uwagę każdej osoby! Oczywiście świetnie sprawdzi się w swojej głównej roli, czyli oświetleniu wnętrza. Odpowiednia ilość światła w mieszkaniu to klucz do stworzenia funkcjonalnego i komfortowego miejsca. Wykonywanie nawet najprostszych czynności od razu staje się przyjemniejsze i prostsze.

Dostępne lampy styl art deco mogą posiadać jeden lub kilka płomieni. Bardzo ważny jest wybór lampy o odpowiedniej mocy, która pozwoli dostatecznie i przede wszystkim równomiernie oświetlić wybrane pomieszczenie. Proponowane przez nas lampy są wygodne w codziennym użytkowaniu. Ich utrzymanie w czystości jest bezproblemowe, podobnie jak i montaż. Proponujemy modele wiszące, jak i stojące. Lampa art deco może pełnić rolę jedynego źródła światła lub być dodatkiem, który zapewni przyjemną atmosferę podczas spędzanych z bliskimi wieczorów.

Zobacz powiązane produkty