Current Image

Filtry

LAMPY W STYLU MARYNISTYCZNYM (MORSKIM)

10 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy w stylu marynistycznym

Na pierwszy rzut oka lampy w stylu marynistycznym mogą kojarzyć nam się z wizytą w nadmorskiej restauracji. Motywy marynistyczne można jednak z powodzeniem wykorzystać na kilka sposób, także aranżując naszą przestrzeń mieszkalną. Dobrze dobrana lampa w stylu marynistycznym może być nietuzinkową ozdobą salonu, sypialni czy nawet pokoju dziecięcego.

Lampy w stylu marynistycznym to w sklepie internetowym Komfort kilkanaście oryginalnych modeli. Nasze lampy marynistyczne to zarówno lampy wiszące, świetlne girlandy nawiązującego do oświetlenia okrętowego, a także ścienne lampy marynistyczne. Jeśli myślicie o wykorzystaniu morskich motywów dekoracyjnych w swojej aranżacji wnętrza, zapraszamy do sprawdzenia jakie lampy w stylu marynistycznym są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Lampy marynistyczne – jak wykorzystać taki morski akcent

Lampy marynistyczne to niezwykle ciekawe i oryginalne dekoracje, które wykorzystać możemy w obrębie kilku różnych trendów architektonicznych. W jakich wnętrzach sprawdzą się takie morskie lampy? Lampy marynistyczne, podobnie jak inne mniejsze dekoracje w tym stylu wykorzystać można we wnętrzach Hamptons. Pamiętajmy jednak, że morskie lampy i elementy marynistyczne powinny być raczej dodatkiem do takiej aranżacji, niż jej głównym motywem.

Lampy marynistyczne, szczególnie modele stylizowane na stare lampy okrętowe wykorzystać możemy również we wnętrzach industrialnych. Surowy charakter takich metalowych lamp będzie idealnie wpisywał się w industrialne lub loftowe klimaty.

Po nawiązujące do morza motywy dekoracyjne możemy sięgnąć również w przypadku eklektycznych aranżacji w stylu boho. W takich wnętrzach dużą popularnością cieszą się lampy marynistyczne z jutowymi sznurkami, nawiązującymi wizualnie do starych okrętowych lin.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.