leftImage
150 zł za każdy 1000 zł
na wszystkie kategorie. Rabat naliczany od razu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LAMPY DO JADALNI

1573 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy do jadalni

Jadalnia to w naszym domu miejsce wspólnych spotkań z rodziną czy przyjaciółmi. Aby czuć się w tej przestrzeni wygodnie i komfortowo niezbędne jest odpowiednie oświetlenie. Jakie lampy do jadalni są nam w stanie zapewnić komfort świetlny? Wybierając lampy do jadalni, decydujemy się najczęściej na lampy wiszące nad stół. Taka lampa do jadalni powinna być zawieszona nad centralną częścią blatu i dobrze oświetlać całą jego powierzchnię. Lampy do jadalni to więc przede wszystkim lampy wiszące z kloszem kierującym strumień światła w dół. Nieco gorzej w roli lampy do jadalni nad stół sprawdzą się lampy świecące równomiernie we wszystkich kierunkach. Duże znaczenie ma również wielkość stołu i jego kształt. Niewielki okrągły stół będziemy w stanie oświetlić tak zwaną pojedynczą lampą do jadalni, wyposażoną w jedno źródło światła. W przypadku długiego stołu prostokątnego warto rozważyć zakup lampy do jadalni 4 czy nawet 5-punktowej. W nowoczesnej jadalni może być to na przykład lampa szynowa z reflektorami, które pozwolą nam dokładnie oświetlić każdy kąt jadalni. Z kolei w bardziej klasycznych aranżacjach możemy postawić na wielopunktowe lampy wiszące kule.

Wśród naszych klientów dużą popularnością cieszą się metalowe lampy do jadalni z prostym kloszem pomalowanym na kolor czarny lub biały. Taka prosta wisząca lampa nad stół do jadalni sprawdzi się w aranżacjach klasycznych, we wnętrzach skandynawskich, a także w wielu nowoczesnych trendach architektonicznych. Jest to więc jeden z najbardziej uniwersalnych rodzajów lamp do jadalni.

Wielu zwolenników mają także nowoczesne, inspirowane trendami loftowymi i industrialnym lampy z drucianym kloszem. Taka lampa do jadalni sprawdzi się idealnie w surowej, nowoczesnej aranżacji.

Mimo dominacji nowoczesnych trendów wnętrzarskich w naszej ofercie lamp do jadalni coś dla siebie znajdą również miłośnicy aranżacji w stylu vintage czy wnętrz rustykalnych. Elementem wystroju takiej jadalni może być na przykład wisząca lampa nad stół z kloszem słomkowym czy kloszem wykonanym z materiału.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.