Current Image

Filtry

LAMPY W STYLU ANTYCZNYM

9 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampa w stylu antycznym nigdy nie wyjdzie z mody!

Popularność urządzania wnętrz elementami starymi, z duszą — ciągle rośnie. Coraz więcej osób przekonuje się do stylu antycznego, który przenosi nas do przeszłości. Urządzając wnętrze właśnie w tym nietuzinkowym stylu, nie sposób jest pominąć również lampy — to element, który jako jeden z pierwszych rzuca się w oczy, gdy wchodzisz do mieszkania. Dodatkowo pełni bardzo ważną funkcję, bowiem oświetla przestrzeń.

Lampy w stylu antycznym nadają wnętrzu charakteru i nawiązują do starych czasów. Są unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Na rynku dostępne są nie tylko typowe, antyczne lampy, ale także modele, które łączą styl nowoczesny z antycznym. W tej kategorii produktów każdy znajdzie lampę, która przypadnie mu do gustu. Nie są to tylko typowe, stare żyrandole, ale także przeróżne kompozycje świetlne, wyróżniające się swoim nietypowym designem.

Lampy antyczne — do jakich wnętrz?

Mogłoby się wydawać, że lampa antyczna to rozwiązanie wyłącznie dla wnętrz urządzonych właśnie w tym stylu. Jeśli jesteś miłośnikiem tego nurtu, możesz stworzyć przepiękne wnętrze z udziałem antyków. Nie oznacza to jednak, że antyczna lampa nie może być stosowana w innych typach wnętrz. Taka lampa będzie stanowić ciekawą ozdobę mieszkania nowoczesnego czy też klasycznego. Dzięki temu, że wielu producentów łączy styl antyczny z nowoczesnym — znalezienie pasującego modelu wcale nie będzie trudnym zadaniem.

Na rynku możesz znaleźć sporo antycznych elementów, które nie przypominają na pierwszy rzut oka antyków. Jeśli chcesz, by wnętrze dobrze ze sobą korespondowało — zwróć uwagę na kolorystykę. Lampę ze złotymi akcentami połącz z innymi elementami właśnie w tej barwie. To samo tyczy się każdego innego koloru. Dobrym pomysłem może być również połączenie nowoczesnych mebli z antyczną lampą i antycznymi dodatkami. Możliwości aranżacyjne są nieograniczone!

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.