Current Image

Filtry

LAMPY SZARE

107 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy szare

Szary to jeden z najbardziej uniwersalnych kolorów, jaki możemy wybrać, urządzając mieszkanie czy dom. Dzięki temu dekoracje i dodatki w kolorze szarym będą pasowały do naprawdę różnych aranżacji. Dotyczy to oczywiście również szarych lamp, które sprawdzą się zarówno w nowoczesnym, jak i bardziej tradycyjnym wnętrzu. Wybierając lampy szare, mamy więc gwarancję, że posłużą nam przez długie lata.

W przypadku nowoczesnych aranżacji możemy wybrać minimalistyczne lampy szare. Mogą to być na przykład szare ledowe ringi lub dyskretne plafony z  szarą obudową. Z kolei w stylu glamour sprawdzą się bardziej ozdobne lampy w ciemniejszych odcieniach szarości. Szczególnie efektownym dodatkiem do takiego wnętrza może być ciemnoszara lampa ze złotymi elementami.

Kolor szary to jeden ze znaków rozpoznawczych modnego już od kilku lat stylu skandynawskiego. Po szare lampy sięgamy więc również często urządzając takie wnętrza. W minimalistycznym salonie czy sypialni skandynawskiej możemy wykorzystać szare lampy właściwie w każdym odcieniu. Sprawdzą się tu zarówno jasnoszare, zbliżone do złamanej bieli lampy, różne neutralne odcienie szarości, jak i ciemnoszare lampy zbliżone do koloru antracytowego czy grafitowego.

Lampy grafitowe

Grafitowy to jeden z modniejszych odcieni koloru szarego. Ciemnoszare lampy grafitowe będą świetnym dodatkiem do wielu nowoczesnych wnętrzarskich aranżacji. Lampę w kolorze grafitowym możemy połączyć z innymi dekoracjami w odcieniach pastelowych lub w intensywnych, żywych kolorach.

Lampa grafitowe, zarówno wisząca, jak i stojąca może się sprawdzić we wnętrzu w stylu industrialnym. Taka dekoracja może być również ozdobą salonu lub sypialni urządzonej w stylu loftowym. Z kolei grafitowa lampa ze złotymi lub srebrnymi akcentami może ozdobić salon w ozdobnym stylu glamour.

Grafitowy to kolor ponadczasowy i uniwersalny. Poza typowo nowoczesnymi aranżacjami grafitowa lampa odnajdzie się także w klasycznych, eleganckich wnętrzach. Wiele zależy od tego, na jaki konkretnie model grafitowej lampy się zdecydujemy.

Zobacz powiązane produkty