Current Image

Filtry

LAMPY OKRĄGŁE

192 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy okrągłe

Lampy okrągłe to szeroka kategoria niezwykle uniwersalnego oświetlenia, po które możemy sięgnąć, aranżując wnętrza o bardzo różnym charakterze. O dużej popularności lamp okrągłych może świadczyć chociażby szeroka oferta tego rodzaju oświetlenia w naszym sklepie. Na naszych wirtualnych półkach znajdziecie ponad 140 różnych modeli lamp okrągłych i kulistych. Są to zarówno lampy wiszące okrągłe kule, jak i różnego rodzaju lampy z abażurami i kloszami inspirowanymi tym kształtem.

W jakich wnętrzach sprawdzą się lampy okrągłe? Niezależnie od tego, na jaki styl architektoniczny się zdecydowaliśmy, powinniśmy pamiętać, że okrągłe dekoracje wyglądają najlepiej w towarzystwie innych elementów o zaokrąglonej bryle. Lampy okrągłe możemy wykorzystać więc w salonie w towarzystwie okrągłego stolika kawowego, dużego lustra w okrągłej ramie, czy okrągłych poduszek dekoracyjnych. Okrągła lampa w aranżacji pełnej ostrych kątów i linii prostych może wyglądać nieco nie na miejscu.

Lampa okrągła wisząca czy sufitowa?

Dużą część naszej oferty lamp okrągłych stanowią lampy sufitowe i wiszące. Który z tych dwóch rodzajów okrągłych lamp sprawdzi się lepiej w naszej aranżacji? Dużo zależy oczywiście od tego, na jaką kolorystykę i materiał lampy okrągłej postawimy. W aranżacjach nawiązujących do motywów tradycyjnych możemy postawić na okrągłe lampy wykonane z naturalnych materiałów. Mogą to być na przykład okrągłe lampy wiklinowe, rattanowe czy słomkowe. Uniwersalnym wyborem, który sprawdzi się zarówno w klasycznym wnętrzu, jak i w nowoczesnych aranżacjach, są lampy okrągłe w postaci wiszących kul. We wnętrzu skandynawskim możemy wykorzystać proste mleczne kule na czarnym kablu. Natomiast w designerskim nowoczesnym salonie czy wnętrzu w stylu glamour możemy pokusić się o bardziej ekstrawaganckie okrągłe lampy złote, czy chromowane.

Okrągłe lampy w sklepie Komfort to jednak nie tylko modele montowane na suficie. Oferujemy również lampy okrągłe ścienne, a także lampy stołowe i podłogowe z okrągłym abażurem.

Zobacz powiązane produkty