Current Image

Filtry

LAMPY W STYLU RETRO

3 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy w stylu retro, które podbijają rynek

Wnętrza w stylu retro inspirowane są m.in. designem lat 50., 60. i 70. Nie brakuje w nich żywych kolorów czy ciekawych wzorów geometrycznych, a także z pozoru niepasujących do siebie elementów. Lampa w stylu retro to bez wątpienia interesujące rozwiązanie, ale czy sprawdzi się w każdym mieszkaniu? Producenci tego typu lamp wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientom. Łączą styl retro z innymi nurtami.

Dzięki temu możesz zakupić nowoczesne lampy, które jedynie nawiązują do stylu retro. To idealne rozwiązanie, jeśli nie chcesz urządzać całego mieszkania, kierując się tym nurtem, a pragniesz jedynie umieścić kilka ciekawych dodatków. Lampy retro podbijają rynek. Cieszą się coraz to większym zainteresowaniem, a to właśnie ze względu na łączenie retro z innymi stylami. Dzięki temu są one bardziej uniwersalne.

Lampy retro a vintage

Retro lampy to nowe produkty, stylizowane na te, które pochodzą sprzed wielu lat. Z kolei nurt vintage polega na odnawianiu i nadawaniu starym meblom nowego życia. Nowoczesne lampy w stylu retro nie odstają jakością od tych, które są projektowane w innych stylach. Lampy vintage mogą szybciej ulec zniszczeniu.

Czy znasz już różnice pomiędzy lampami retro a vintage? Koniecznie zerknij do naszej oferty, gdzie znajdziesz wiele nietuzinkowych i świetnie wykonanych lamp. Kolorystyka, kształt czy wzór — wybór w tych kwestiach leży po Twojej stronie.

Wybierz lampę, która najlepiej wpisze się w styl Twojego mieszkania oraz zapewni Ci dostateczne oświetlenie, bez którego nie sposób jest wyobrazić sobie wykonywania codziennych obowiązków. Proponujemy zarówno lampy retro, jak i te, które swoim wyglądem nawiązują jedynie do tego stylu.

Zobacz powiązane produkty