Current Image

Filtry

LAMPY BIAŁE

652 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy białe

Lampy białe to niezwykle uniwersalny wybór, który sprawdzi się w wielu pomieszczeniach i w wielu wnętrzarskich aranżacjach. Kupując białą lampę, mamy gwarancję, że będziemy mogli korzystać z niej w tym czy innym pomieszczeniu naszego domu przez długie lata. Białe lampy są na tyle uniwersalne, że bez trudu dopasujemy je do wystroju zarówno salonu czy sypialni, jak i kuchni lub jadalni. Lampy w kolorze białym możemy wykorzystać nawet w łazienkach. Będą one współgrały z białą armaturą i pasowały zarówno do kafelków białych, jak i tych w różnych odcieniach szarości.

Białe lampy nad stół

Po lampy białe możemy sięgnąć również szukając lampy nad stół. Lampa biała będzie pasowała zarówno to stołu z jasnego, naturalnego drewna, jak i do nowoczesnego stołu z laminowanym, jasnym blatem. Na zasadzie kontrastu białą lampę nad stół możemy wybrać również do czarnych lub ciemnoszarych mebli. Istotny jest nie tylko kolor, ale również styl lampy nad stół. Miłośnicy nowoczesnych wnętrz mogą wybrać białe lampy w designerskim stylu. Popularnym wyborem są białe lampy nowoczesne w kształcie różnych wielokątnych brył geometrycznych. W nowoczesnym salonie czy jadalni sprawdzą się również białe lampy nad stół z elementami miedzianymi. Jeśli zależy nam na minimalistycznej białej lampie nad stół, możemy wybrać prosty biały plafon. Szczególnie popularne są ostatnio białe plafony okrągłe.

Białe lampy do salonu

W jakim salonie białe lampy sprawdzą się najlepiej? Zarówno lampy białe, jak i czarne będą idealne do salonu w stylu skandynawskim. W tego rodzaju aranżacjach dominują zwykle właśnie biel, czerń i różne odcienie szarości. Białe lampy do salonu wpisują się w ten styl idealnie. Białe lampy do salonu możemy wykorzystać również w nowocześnie urządzonych mieszkaniach. Biała lampa będzie pasować na przykład do białych mebli na wysoki połysk. Zarówno w salonie skandynawskim, jak i nowoczesnym sprawdzą się również lampy biało-czarne. Połączenie tych dwóch kolorów należy do prawdziwej wnętrzarskiej klasyki.

Zobacz powiązane produkty