leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LAMPY W STYLU BOHO

21 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy boho — kilka słów o tym stylu

Boho lampy, jak i inne meble zaprojektowane w tym stylu — łączą ze sobą z pozoru niepasujące do siebie materiały i wzory. Tu liczy się przede wszystkim oryginalność, fantazja i swoboda. Boho lampa będzie świetnie prezentować się w Twoim wnętrzu. Mnogość wzorów i kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Elementy boho często wykorzystują drewno. Nie inaczej jest z lampami! W naszej ofercie również znajdziesz drewniane modele właśnie w tym stylu. W zależności od Twoich preferencji możesz zakupić lampę boho dużą, średnią czy też małą. Model ten może być stojący lub wiszący. U nas kupisz też stosunkowo tanie lampy boho, wykonywane z wysokiej jakości materiałów. Sprawdzą się w każdym pomieszczeniu — salonie, kuchni, sypialni czy gabinecie.

Lampy w stylu boho — jakość to podstawa!

Interesuje Cię lampa w stylu boho? Przy jej zakupie zwróć uwagę nie tylko na kwestie estetyczne, ale także techniczne. Mają ogromny wpływ na komfort życia codziennego. Odpowiednio oświetlone wnętrze sprawia, że korzystanie z jego funkcji jest przyjemniejsze i bardziej komfortowe.

Żywotność lampy do stylu boho będzie uzależniona przede wszystkim od materiału. Wykorzystuje się do jej produkcji m.in. stal, szkło czy też drewno. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów lampa będzie charakteryzować się trwałością i odpornością na uszkodzenia. W zależności od typu lampy może ona być bardziej lub mniej podatna na strącenie czy porysowanie. Najmniejsze szanse na uszkodzenie ma miejsce w przypadku lamp wiszących.

Lampy styl boho bazują często na naturalności, co z kolei pozwala stworzyć wyjątkowo trwałe i solidne elementy. Mowa tu w szczególności o drewnie, które bardzo często przewija się właśnie w tym stylu. Interesuje Cię lampa styl boho? Sprawdź dostępne w naszej ofercie modele!

Zobacz powiązane produkty

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.